У Білому домі зробили заяву щодо військової допомоги Україні наступного року

Автор: Марченко Любов

Війна на Близькому Сході не завадить Сполученим Штатам надавати військову допомогу Україні. У США достатньо ресурсів, щоб надавати допомогу Ізраїлю та Україні.

У Білому домі зробили заяву щодо військової допомоги Україні наступного року - today.ua

Таку заяву зробив радник із національної безпеки США Джейк Салліван.

Таким чином, Салліван відповів на чутки про те, що війна на Близькому Сході поставить хрест на військовій допомозі Україні. Мовляв, США вже допомагатимуть Ізраїлю, а на Україну грошей не залишиться.

"Ми рішуче відкидаємо думку про те, що Сполучені Штати Америки не можуть одночасно підтримувати волелюбний народ України та підтримувати державу Ізраїль. Ми віримо, що у нас є ресурси, інструменти та потенціал, щоб ефективно це робити", - заявив радник із національної безпеки.

Популярні зараз

Пенсії порахують за єдиною формулою: хто отримуватиме майже 10 000 грн на місяць

Чим підживити півонії навесні: один аптечний засіб допоможе виростити пишні квіти

Українцям обмежили відпустки у воєнний період

“Скасування плати“ за доставку газу для пенсіонерів: у ГазПравді зробили важливу заяву

Він також заявив, що пакет військової допомоги Ізраїлю та Україні вже розроблено, і найближчим часом президент надасть його Конгресу на затвердження. При цьому раніше з'явилися чутки, що це може бути саме один загальний пакет, до якого будуть закладені суми для допомоги обом країнам. Ініціатори такого об'єднання переконані, що так буде простіше схилити конгресменів до допомоги Україні, оскільки серед них панують різні настрої. Дехто вважає, що військові інвестиції в Україну не окупаються.

У Білому домі зробили заяву щодо військової допомоги Україні наступного року

Проте багато хто в Пентагоні та Білому домі, навпаки, переконаний, що США платять дуже невелику ціну за ослаблення військового та економічного потенціалу РФ. Адже суми, що виділяються Україні, є незначними для такої багатої країни. І водночас, жоден американський солдат не загинув у цій війні. Тому багато високопосадовців вважають військову допомогу Україні дуже вигідною інвестицією в майбутнє Америки.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

При цьому Джейк Салліван не уточнив, чи буде військова допомога виділена одним пакетом Ізраїлю та Україні, чи це будуть два окремі пакети.

Нагадаємо, нардеп Ярослав Железняк розповів, які умови висунули США Україні для отримання військової допомоги.