У бойовиків ХАМАСу вилучено зброю, яку Захід передавав Україні: у відомстві Буданова роз'яснили ситуацію

Автор: Марченко Любов

Російські ЗМІ старанно розкручують історію про те, що бойовики ХАМАСу нібито використовують у війні проти Ізраїлю зброю, яку Захід передавав Україні. Начебто ізраїльські військові затримали палестинських бойовиків із цією зброєю.

У бойовиків ХАМАСу вилучено зброю, яку Захід передавав Україні: у відомстві Буданова роз'яснили ситуацію - today.ua

У Головному управлінні розвідки Міноборони України роз'яснили ситуацію, про яку зброю йдеться, і як вона потрапила до бойовиків.

За інформацією українського ГУР, до бойовиків потрапила трофейна зброя, яку захопили російські військові в Україні під час бойових дій. Саме ці трофеї росіяни своїми каналами передали бойовикам ХАМАСу - спеціально, аби розкрутити фейк, що українська влада нібито торгує зброєю, яку надсилають їй західні партнери.

Таким чином, ворог хоче сформувати у світовій громадськості негативний образ української влади, яка торгує військовою допомогою в той час, як у нашій країні триває війна. Наступним кроком будуть "журналістські розслідування" та "викривальні" публікації у західних ЗМІ, щедро оплачені російськими замовниками, припускають у ГУР.

Популярні зараз

Українцям масово підвищать зарплати: названо нові суми

Пенсії перерахують з 1 червня: кому з українців додадуть 999 грн

Стало відомо, чи вилучатимуть для ЗСУ автомобіль, якщо він один у власника

В Укренерго ухвалили рішення щодо відключень електроенергії

У бойовиків ХАМАСу вилучено зброю, яку Захід передавав Україні: у відомстві Буданова роз'яснили ситуацію

"Для переконливості російські спецслужби мають намір використати відповідні коментарі зрадника з української прикордонної служби старшого лейтенанта Руслана Сирового, який нещодавно втік до Москви", - йдеться у повідомленні відомства Кирила Буданова.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Тому українська розвідка вважає своїм обов'язком попередити світову спільноту про чергову операцію з дискредитації української влади. Це робиться не тільки з тією метою, щоби просто очорнити українців в очах решти світу, який нам допомагає з першого дня війни. Головна мета цього фейкового вкидання – змусити західних партнерів відмовити Україні у подальшій військовій допомозі.

Нагадаємо, Сенат США затвердив тимчасовий бюджет країни, з якого вилучено військову допомогу Україні. Однак у цьому немає трагедії для України, оскільки залишається надія, що військову допомогу нашій країні буде включено до бюджету США наступного року.