ТОП-5 найбільш надійних автомобілів Volkswagen у віці 2-5 років

Автор: Максимов Віталій

Згідно з рейтингом надійності автомобілів TUV Reliability Report від німецької організації з технічного нагляду TUV, у 2024 році відразу кілька моделей компанії Volkswagen потрапили до найнадійніших автомобілів у віці 2-5 років. Бестселером став Volkswagen Golf Sportsvan.

ТОП-5 найбільш надійних автомобілів Volkswagen у віці 2-5 років - today.ua

Volkswagen Golf Sportsvan

У категорії автомобілів у віці 2-3 років найбільш надійним назвали Volkswagen Golf Sportsvan (див. фото вгорі). У нього під час технічної перевірки виявили лише 2% поломок, технічних несправностей. Golf Sportsvan також став найбільш надійним автомобілем у категорії 4-5 років (у нього рівень поломок становив 4,2%).

VW e-Golf

ТОП-5 найбільш надійних автомобілів Volkswagen у віці 2-5 років

Електричний VW e-Golf у категорії автомобілів у віці 2-3 років поділив 4-е місце з кількома моделями. У нього рівень поломок становив 2,6%. У категорії автомобілів віком 4-5 років цей електромобіль посів 4-е місце. У нього рівень поломок сягає 5,0%.

Популярні зараз

Коли закінчиться війна в Україні: прогноз російського математика

Тіна Кароль показала наймодніший тренч весни 2024 року

В Україні стартувала “м'яка“ мобілізація, - Reuters

Наймодніші джинси весни-літа 2024 року: який денім актуальний у новому сезоні

Компанія Volkswagen планує розробити та випустити на ринок Golf нового покоління. Але він не матиме двигунів внутрішнього згоряння. Це буде повноцінний електрокар, створений на новій електричній платформі.

Volkswagen T-Roc

ТОП-5 найбільш надійних автомобілів Volkswagen у віці 2-5 років

Компактний кросовер Volkswagen T-Roc у категорії автомобілів у віці 2-3 років теж посів 4-е місце (2,6%), а у категорії автомобілів у віці 4-5 років – 1-е місце, розділивши його з Golf Sportsvan (4,2%).

У 2025 році у продажу з'явиться Volkswagen T-Roc нового, другого, покоління. Його вже тестують на дорогах загального користування. Він отримає нову решітку радіатора, нові бампери, нові фари, нову панель приладів, а також великий сенсорний екран інформаційно-розважальної системи, як у Volkswagen Tiguan.

VW T-Cross

ТОП-5 найбільш надійних автомобілів Volkswagen у віці 2-5 років

Компактний кросовер VW T-Cross у категорії автомобілів у віці 4-5 років посів 3-е місце. Він має рівень поломок 4,6%.

Нагадаємо, T-Cross першого покоління з'явився у 2019 році. Він оснащується у стандартній комплектації трициліндровим 1,0-літровим двигуном потужністю 95 або 115 к.с. Є також версія з чотирициліндровим 1,5-літровим двигуном TSI потужністю 150 к.с. Коробка передач – механічна чи автоматична з подвійним зчепленням.

VW Touareg

ТОП-5 найбільш надійних автомобілів Volkswagen у віці 2-5 років

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

У категорії автомобілів у віці 4-5 років VW Touareg посів 9-е місце. Він має рейтинг надійності 5,4%. Нагадаємо, в у 2023 році почалися продажі оновленого Touareg. Він має невеликі зміни в екстер'єрі, інтер'єрі, а також він отримав нові технології.

Раніше стало відомо, що з 2024 року Volkswagen скоротить час розробки нових автомобілів до трьох років.