Стало відомо про посилення мобілізації в одній із областей України

Автор: Марченко Любов

Нещодавно в Україні вкотре продовжили воєнний стан та загальну мобілізацію. Однак, незважаючи на це, досі багато військовозобов'язаних чоловіків ухиляються від явки до ТЦК та всіляко уникають призову до ЗСУ. В результаті, план з мобілізації військкомати виконують насилу. Тому в одному з регіонів вирішили вдатися до посилення мобілізації.

Стало відомо про посилення мобілізації в одній із областей України - today.ua

Йдеться про Херсонську область. Тамтешня військова адміністрація вжила низку заходів, які мають допомогти виявляти ухилянтів, і допоможуть зробити процес мобілізації справді загальним. Про це повідомив голова Херсонської ОВА Олександр Прокудін.

За словами Прокудіна, на засіданні Ради оборони Херсонської області було ухвалено важливі рішення, які мають сприяти посиленню мобілізації на території регіону. Зокрема, Нацполіції доручено ретельніше здійснювати пошуки і затримання ухилянтів.

"Національній поліції доручено активізувати роботу щодо пошуку осіб, які ухиляються від виконання військового обов'язку", – повідомив голова ОВА.

Популярні зараз

Українців попередили про зникнення інтернету на початку 2024 року: може не бути кілька тижнів

У Києві різко збільшилася кількість вакансій: кого шукають роботодавці та які пропонують зарплати

Чимало українців можуть щомісяця отримувати чималу надбавку до пенсії: як її оформити

Українським сім'ям видадуть безкоштовні продукти: хто та як може звернутися за допомогою

Зокрема, чоловіків ретельно перевірятимуть на блокпостах. Багато хто отримає повістки для явки до ТЦК. Крім того, на блокпостах також звірятимуть дані чоловіків та перевірятимуть, чи немає серед них злісних ухилянтів, які вже одного разу проігнорували повістку та не з'явились до ТЦК.

Стало відомо про посилення мобілізації в одній із областей України

Ще одна новація – посилення пропускного режиму для військових на територію Херсона. Тепер туди не пропускатимуть військових, які не пов'язані з виконанням бойових завдань на території міської громади. Щоправда, для місцевих жителів та ще для деяких категорій все ж таки буде зроблено виняток.

"Винятки – захисники та захисниці, які проживають у місті, перебувають у відрядженні, відпустці або проходять лікування", – наголосив Прокудін.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Рада оборони також ухвалила рішення про заборону на публікацію фото- та відеоматеріалів, за якими можна було б ідентифікувати місця попадання ворожих ракет в об'єкти на території Херсонської області.

Нагадаємо, у ЗСУ пропонують мобілізувати кожного третього поліцейського, митника та працівника СБУ.