Стало відомо, де в ЄС пропонують хорошу роботу для біженців без знання мови

Автор: Марченко Любов

Від початку повномасштабної війни понад 6 мільйонів українців опинилися за кордоном. Переважна більшість біженців знайшли собі притулок у країнах ЄС. При цьому багато з них або вже знайшли там собі роботу, або активно її шукають. Робота в ЄС - не тільки джерело існування біженців, а й у багатьох країнах - обов'язкова умова для подальшого проживання.

Стало відомо, де в ЄС пропонують хорошу роботу для біженців без знання мови - today.ua

Тим часом, не в усіх країнах і навіть не у всіх містах можна однаково добре влаштуватися. На платформі EnableMe Ukraine розповіли, де і в якому місті можна знайти хорошу роботу без знання мови.

Де найкраще шукати роботу для біженців

У рейтингу європейських міст із найкращими вакансіями для біженців провідні позиції посідають кілька міст: Мюнхен, Гамбург, Братислава, Осло, Стокгольм, Прага та Варшава.

У Румунії є багато вакансій, які підійдуть біженцям, проте зарплата на цих вакансіях невисока.

Популярні зараз

В Україні запроваджено обмеження прав і свобод громадян – тимчасово, доки не закінчиться війна

Продавці оприлюднили ціни на паску до Великодня: деякі - понад тисячу гривень

Daewoo Lanos наступного покоління із пакетом S-Line показали в Україні

Нове в ПДР: з 1 травня поза містами потрібно включати ближнє світло

Влада Німеччини спростила працевлаштування для біженців. Тепер вони мають право влаштуватися на роботу після 6 місяців перебування в цій країні. Ті, хто не знає мови, можуть влаштуватися на роботу на склади і на виробництво, а також водіями, будівельниками і прибиральниками. Є також попит на персонал, який зайнятий доглядом за літніми людьми.

У Нідерландах біженці, які не знають мови, можуть влаштуватися на роботу в теплицях або в сезон на збирання врожаю. Крім того, є вакансії і на виробництві.

Стало відомо, де в ЄС пропонують хорошу роботу для біженців без знання мови

У Норвегії пропонують працевлаштування для українців за спрощеною процедурою. Зарплата там вища, ніж в інших країнах ЄС. У середньому можна заробити від 2500 до 4000 євро на місяць. При цьому тутешні роботодавці найбільше потребують зварювальників, будівельників і працівників на виробництво.

У Польщі відкрито багато вакансій для біженців у готельно-ресторанному бізнесі, а також у будівельній галузі. Крім того, там охоче беруть на роботу українських медпрацівників, а також учителів. Щоправда, фахівцям із такою кваліфікацією доведеться підтверджувати свої дипломи через Міносвіти Польщі.

У Франції роботу для біженців здебільшого пропонують в аграрному секторі. Крім того, можна влаштуватися працювати з технікою. Там платять 12-16 євро за годину. Однак там знадобиться знання французької мови.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

При цьому наші бувалі співгромадяни, які об'їздили всю Європу, не радять шукати роботу в Італії та Греції.

Нагадаємо, українських учителів терміново кличуть на роботу за кордон.