Уряд вирішив удвічі збільшити зарплати чиновників: хто може розраховувати на підвищення

Автор: Марченко Любов

2024 року зарплату держслужбовців, включаючи чиновників, буде переглянуто. Декому її підвищать, а хтось, навпаки, отримуватиме менше. При цьому зарплати чиновників, які виконують свою роботу у деяких регіонах, підвищать удвічі.

Уряд вирішив удвічі збільшити зарплати чиновників: хто може розраховувати на підвищення - today.ua

Таке підвищення зарплат передбачено в урядовій постанові № 787, ухваленій 21 листопада.

У цьому документі, зокрема, зазначено, що зарплату збільшать працівникам місцевих державних адміністрацій, які працюють на прифронтових територіях і так званих територіях відновлення. Територіями відновлення називають ті території, де проходили бойові дії, або які звільнені після окупації.

Отже, згідно з цією постановою, працівникам місцевих державних адміністрацій, які трудяться на цих територіях, можуть додатково виділяти на зарплату кошти з місцевих бюджетів у розмірі до 100% фонду оплати праці, який затверджено у держбюджеті. Тобто їхні зарплати можуть бути збільшені на 100% або фактично вдвічі.

Популярні зараз

Рядовим – по 3 тисячі доларів: озвучено нові зарплати військових, за які голосуватимуть депутати

ЗСУ можуть отримати балістичні ракети, які летять на 300 км

Ощадбанк стягує кошти з рахунків померлих клієнтів

У ПС оцінили ймовірність нового обстрілу України у другу річницю початку війни

Уряд вирішив удвічі збільшити зарплати чиновників: хто може розраховувати на підвищення

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

У постанові також дається перелік ознак, за якими визначаються території відновлення. Загалом, до території відновлення належить територіальна громада, якщо вона відповідає хоча б одній із таких ознак:

  • на території громади проходили бойові дії;
  • територію громади або її частину було тимчасово окуповано;
  • на території громади є руйнування об'єктів критичної та соціальної інфраструктури, об'єктів житлового фонду внаслідок ведення бойових дій та/або обстрілів;
  • територія громади характеризується значним переміщенням населення до інших регіонів чи інших держав і різким погіршенням рівня соціально-економічного розвитку.

Крім того, як раніше стало відомо, у бюджеті на 2024 рік також передбачено підвищення заробітної плати народним депутатам. Проте деякі депутати пропонували заморозити наступного року зарплати для депутатського корпусу. Однак багато колег з ними не погодилися, заявивши, що вони живуть тільки на цю зарплату, і що їм і так уже ледве вистачає на прожиття.