Опозиція вимагає від президента Зеленського негайного рішення щодо введення іноземних військ в Україну

Автор: Марченко Любов

Президент Володимир Зеленський має звернутися до західних союзників України з проханням про введення іноземних військ на територію нашої країни. З огляду на ситуацію, яка складається на фронті навколо Харкова, це потрібно робити негайно.

Опозиція вимагає від президента Зеленського негайного рішення щодо введення іноземних військ в Україну - today.ua

З такою вимогою звернувся до Володимира Зеленського народний депутат від «Європейської солідарності» Олексій Гончаренко. Він повідомив про це у соцмережі.

Депутат-опозиціонер уже надіслав президенту відповідного листа. Він вважає, що наш гарант зобов'язаний звернутися до союзників із проханням про допомогу.

"Президент України, як гарант державного суверенітету і територіальної цілісності може ухвалити рішення щодо звернення по військову допомогу до союзників для допомоги у відсічі збройної агресії російської федерації та відновлення територіальної цілісності України", - пише Гончаренко у своєму зверненні до Зеленського.

Популярні зараз

В Україні заборонили приймати деякі купюри, - Нацбанк

Зеленський, Сирський та Буданов звернулися до українців

Названо зарплату, з якою українці можуть розраховувати на 10 000 грн пенсії

У червні деяким категоріям українських пенсіонерів підвищать виплати

Він також підкреслює, що в українському законодавстві є відповідна правова база для такого звернення.  

Олексій Гончаренко переконаний, що західні союзники поставляться з повним розумінням до такого прохання, а також відгукнуться на нього. Адже питання про введення іноземних військ в Україну вже активно обговорювалося на саміті в Парижі. Крім того, президент Франції Емманюель Макрон уже неодноразово висловився про готовність ввести свої війська в Україну.

"Також на сьогодні відправку військ в Україну не виключають в Естонії, Латвії, Литві, Нідерландах, Польщі, Норвегії, Чехії, Фінляндії та Канаді", - аргументує свою позицію Гончаренко.

Тож він переконаний, що проблем із відправленням іноземних військових в Україну не буде. Необхідне лише офіційне звернення від України. Для цього президент має негайно доручити МЗС і Міноборони внести цю пропозицію на РНБО, щоб там ухвалили рішення про допуск іноземців на територію України. При цьому рішення про введення військ ухвалюватиме Верховна Рада.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"З огляду на складну ситуацію на фронті, зокрема, на Харківщині, не можна втрачати час. Ці рішення мали бути ухвалені ще вчора", - підкреслює Гончаренко у своєму Telegram-каналі.

Нагадаємо, раніше Емманюель Макрон заявив, що, якщо з боку України надійде прохання про введення французьких військ, то він відправить своїх військових у нашу країну.