Більшості безробітних українців відмовили у праві на субсидію

Автор: Марченко Любов

Безробітним українцям відмовляють у праві на субсидію. Не всі незайняті громадяни можуть претендувати на державну допомогу для оплати комунальних послуг. Право на таку допомогу дають лише тим, хто офіційно має статус безробітного.

Більшості безробітних українців відмовили у праві на субсидію - today.ua

Хто із безробітних може претендувати на субсидію, роз'яснили у Пенсійному фонді України.

Отже, розраховувати на державну допомогу при оплаті комунальних послуг можуть лише ті сім'ї, в яких безробітний зареєстрований офіційно. Тільки в цьому випадку сім'ї не відмовлять у субсидії. Та оскільки зараз більшість безробітних з тих чи інших причин не перебувають на обліку в службі зайнятості, то їхнім сім'ям не дають субсидії.

Причому непрацевлаштований член сім'ї має офіційно перебувати на обліку у службі зайнятості саме в той період, за який беруться доходи сім'ї для призначення субсидії.

Популярні зараз

У Раді назвали термін служби, після якого військовим дадуть право на демобілізацію

Загальна мобілізація: у ЗСУ повідомили, хто займається розшуком ухилянтів

Астрологи назвали 4 знаки Зодіаку, які зустрінуть другу половинку перед Новим роком

Обід за 10 гривень: українцям показали, як харчуватися економно (Відео)

Більшості безробітних українців відмовили у праві на субсидію

Наприклад, у разі призначення субсидії на опалювальний період 2023-2024 років беруться доходи членів домогосподарства за 1 та 2 квартал 2023 року. Таким чином, безробітний мав перебувати на обліку у службі зайнятості саме в цей період. Причому для призначення субсидії вистачить одного місяця, протягом якого він вважався безробітним.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

При цьому багатьом українським сім'ям субсидію продовжать автоматично. Зокрема, якщо сім'я мала право на субсидію у вересні, то на опалювальний сезон допомогу їй буде продовжено автоматично. І це навіть за тієї умови, якщо в неопалювальний сезон розмір субсидії дорівнював нулю.

Нагадаємо, українцям роз'яснили, чим відрізняється субсидія від пільги на оплату комуналки.