Графік літніх канікул в українських школах змінили

Автор: Марченко Любов

В українських школах розпочалася остання чверть у нинішньому навчальному році. Після неї школярі вирушать на довгоочікувані літні канікули. Однак цього року їх доведеться чекати на місяць довше, ніж у попередні роки. Графік літніх вакацій змістився.

Графік літніх канікул в українських школах змінили - today.ua

Про те, коли закінчиться цей навчальний рік і почнуться літні канікули, розповів apostrophe, посилаючись на постанову уряду №782 від 28 липня 2023 року.

"Установити в закладах загальної середньої освіти тривалість 2023/2024 навчального року з 1 вересня 2023 р. до 28 червня 2024 року", - ідеться в цьому документі.

Таким чином, Кабмін продовжив навчальний рік, звичний ще бабусям і дідусям нинішніх школярів, майже на цілий місяць. При цьому свято останнього дзвоника відбудеться у звичний день - 31 травня. Однак після цього навчальний процес продовжиться.

Популярні зараз

Зеленський зробив заяву про втрати ЗСУ у війні з Росією

Українців, які отримають “1000 грн Зеленського“ за кордоном, змусять повернути гроші

Зеленський готовий запросити Росію на другий Саміт миру

Десятки тисяч українських домогосподарств отримають грошову допомогу від ЄС

Кабмін подовжив термін навчання, щоб компенсувати освітянам та учням освітні втрати, які виникли через повітряні тривоги та інші форс-мажорні ситуації, що призводять до переривань навчального процесу.

Графік літніх канікул в українських школах змінили

У перший літній місяць вчителі ще зможуть проводити заняття, які були пропущені. Крім того, на червень можуть перенести підсумкові річні контрольні роботи та атестацію з різних предметів.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Водночас місцевій владі та шкільним адміністраціям дали можливість самим визначати дату початку літніх канікул. Тобто, в окремих школах вони можуть початись і раніше. При цьому закінчаться літні вакації як зазвичай - 31 серпня.

Нагадаємо, в Україні закриють майже всі сільські школи. У Міносвіти вирішили не фінансувати школи з кількістю учнів менше 60 осіб.

Головне