Німеччина заявила про відновлення прикордонного контролю на рубежах зі своїми сусідами: що відбувається між країнами ЄС

Автор: Марченко Любов

Німеччина вирішила відновити прикордонний контроль на рубежах із трьома сусідніми країнами: Польщею, Чехією та Швейцарією. Це стало відомо з німецьких ЗМІ, які посилаються на заяву глави німецького МЗС Ненсі Фезер.

Німеччина заявила про відновлення прикордонного контролю на рубежах зі своїми сусідами: що відбувається між країнами ЄС - today.ua

За словами очільниці німецького МЗС, Німеччина вирішила відновити внутрішній прикордонний контроль через високий потік несанкціонованих мігрантів, які в'їжджають на територію країни. Причому останнього року цей потік зріс. Так, лише за 9 місяців поточного року Федеральна поліція зупинила 98 тисяч спроб несанкціонованого перетину німецького кордону. При цьому за весь минулий рік було припинено 92 тисячі таких спроб.

Останніми тижнями німецькі поліцейські активізували обшуки автомобілів, які перетинали кордон. Причому нерідко вони проводять спільне патрулювання із прикордонною поліцією Чехії та Польщі. А зараз уже вироблено план аналогічних дій зі Швейцарією.

Німеччина заявила про відновлення прикордонного контролю на рубежах зі своїми сусідами: що відбувається між країнами ЄС

Популярні зараз

Російська армія до 9 травня спробує захопити ще одне українське місто

Кулеба зробив заяву про переговори з Росією: названо головну умову України

Фахівці назвали моторне мастило, яке не можна заливати в двигун автомобіля з пробігом

Постпред України в ООН натякнув на знищення Керченського мосту у 2024 році

При цьому не йдеться про погіршення відносин із сусідами. Просто Німеччина ставить на своєму кордоні додатковий фільтр для запобігання нелегальній міграції.

До речі, такий прикордонний контроль діє ще з 2015 року по всій лінії сухопутного кордону між Німеччиною та Австрією. І зараз його вирішили там продовжити ще на півроку.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Щодо контролю на кордонах з Польщею, Чехією та Швейцарією, то його офіційно запровадили з понеділка, 16 жовтня. Спочатку він діятиме 10 днів. А потім його можуть продовжити до двох місяців.

Нагадаємо, українські біженці масово ринули в одну з країн Скандинавського півострова. Йдеться про Норвегію, яка приваблює українців можливістю працевлаштування та високими заробітками.