Мобілізація торкнеться кожного: ТЦК отримають у розпорядження списки всіх чоловіків

Автор: Марченко Любов

В Україні вже майже два роки триває повномасштабна війна і загальна мобілізація. Але при цьому в країні залишаються ще сотні тисяч чоловіків, які не поспішають актуалізувати свої військово-облікові дані та воліють обходити військкомати десятою дорогою. Однак невдовзі працівники ТЦК зможуть навідатись у гості до кожного ухилянта. Вони отримають докладні списки та адреси всіх українських чоловіків.

Мобілізація торкнеться кожного: ТЦК отримають у розпорядження списки всіх чоловіків - today.ua

Про це, зокрема, розповів Іван Тимочко, який очолює Раду резервістів Сухопутних військ.

За словами Тимочка, в Україні сьогодні з'явилося дуже багато чоловіків, які мають відстрочку чи броню від мобілізації. Багато з них із початком війни "вдарились у навчання". Чоловіки, яким уже глибоко за 30, масово пішли до вишів здобувати другу, а то й третю освіту, щоб скористатися відстрочкою від мобілізації, яка належить студентам стаціонару. Тимочко вважає такий спосіб ухилення від призову "законною корупцією".

Мобілізація торкнеться кожного: ТЦК отримають у розпорядження списки всіх чоловіків

Популярні зараз

Українців позбавлятимуть права власності на житло за спрощеною процедурою: кого торкнеться

Пенсійний фонд зробив заяву про виплати пільг, призначених українцям з січня

В Україні виник гострий дефіцит на фахівців: хто без проблем може знайти роботу

Більше військових в лікарнях та додаткова мобілізація: Зеленський та Арахамія повідомили про зміни в Україні без допомоги США

Крім того, багато підприємств скористалися правом на броню для своїх співробітників, забронювавши чи не всю чоловічу частину працівників. Так, у деяких ТРЦ на посаді вантажників значиться по 4-5 осіб, які працюють на 0,25 ставки. І всі вони заброньовані. Чому б їм не працевлаштувати на повну ставку одного, невідомо. Втім, тут також усе ясно: якби він був один, то й бронь була б лише для одного. А так можна дати можливість ухилитися від призову одразу чотирьом.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Однак невдовзі ТЦК почнуть, а де-не-де вже й почали, поквартирний обхід військовозобов'язаних. Адреси всіх чоловіків вони отримають із Реєстру виборців, який є на сьогодні найвичерпнішим списком громадян. Причому там є не лише прізвища, а й адреси всіх чоловіків, оскільки переважна більшість голосує за місцем свого проживання.

Нагадаємо, стало відомо про посилення мобілізації у двох областях України.