В Україні почали вилучати особисті автомобілі таксистів на вимогу Податкової служби

Автор: Леся Ловіцька

В Україні почали вилучати особисті автомобілі таксистів. Це пов'язано з тим, що багато самозайнятих водіїв відмовляються реєструвати свою діяльність та сплачувати податки.

В Україні почали вилучати особисті автомобілі таксистів на вимогу Податкової служби - today.ua

У пресслужбі ГУ ДПС у Київській області повідомили про незаконну діяльність таксиста, яку припинили. Вказано, що співробітники Податкової служби разом із правоохоронцями зафіксували факт надання послуг з перевезення пасажирів.

Таксист виявився неофіційно зайнятою фізичною особою. Щодо водія склали протокол за порушення порядку провадження господарської діяльності. Транспортний засіб було вилучено.

"Надаєш послуги у режимі "таксі" на власному автомобілі – реєструйся як суб'єкт підприємницької діяльності", - закликали податківці.

Популярні зараз

Українці можуть не оплачувати доставку газу: як розірвати договір з оператором

В Україні пенсію замінить базова допомога: уряд готується запровадити зміни

В уряді поділились інформацією про другий етап підвищення тарифу на електроенергію

У Києві кличуть на роботу, яка не потребує вищої освіти: зарплата стартує від тисячі доларів

У Податковій службі послалися на дані Української таксомоторної асоціації (УТМА). Вказано, що на даний момент таксистами працюють близько 220 тисяч осіб, що є 1,1% всього економічно активного населення. Більшість таких самозайнятих громадян працюють неофіційно, бо не хочуть реєструвати підприємницьку діяльність та сплачувати податки.

Наголошується, що у Господарському кодексі України діяльність таксистів є "цілком підприємницькою" і вони мають проводити розрахунки з пасажирами через РРО та/або ПРРО. Пасажири, у свою чергу, повинні отримувати розрахункові документи встановленої форми та змісту.

"На жаль, не всі знають про обов'язок здійснення підприємницької діяльності при реєстрації як суб'єкта підприємницької діяльності та фіскалізації розрахункових операцій", - пояснили податківці.

В Україні почали вилучати особисті автомобілі таксистів на вимогу Податкової служби

У Києві запустили безкоштовне таксі для важкопоранених військовослужбовців

У столиці почало працювати таксі для перевезення важкопоранених військовослужбовців. Послуга надається безкоштовно. Про це повідомила засновниця БФ "Голуби миру" Еліна Слободянюк.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Машини пристосовані для комфортного перевезення пасажирів, є місця для сидіння. Замовлення можна зробити за телефоном: (099) 397-62-82 або через чат-бот @golubi_miry_bot.

Раніше у Верховній Раді повідомили, як зміняться податки для самозайнятих українців та ФОП.