Розпочинається реєстрація на грошову допомогу від Норвезької ради: заявки приймають до 19 лютого

Автор: Леся Ловіцька

Українці можуть отримати нову грошову допомогу від Норвезької ради у справах біженців. Підтримка передбачена для людей, які опинилися у складній життєвій ситуації. Заявки почнуть приймати 9 лютого – реєстрація буде доступною до 19 лютого.

Розпочинається реєстрація на грошову допомогу від Норвезької ради: заявки приймають до 19 лютого - today.ua

Організація має обмежене фінансування, тому вона не може допомогти всім заявникам. У пріоритеті – фінансова підтримка найвразливіших категорій осіб. Це громадяни України, які проживають на окупованих територіях, у прифронтовій зоні, а також постраждалі від війни.

На одержання виплат можуть претендувати вимушені переселенці. Вони мають перебувати на території України та раніше не отримувати виплат.

Як подати заявку на грошову допомогу

Реєстрація буде доступна з 9 лютого – на сайті відкриють відповідну форму. Потрібно переконатись, що на пристрої активна система GPS. Це потрібно для визначення місцезнаходження, тому без зазначення геолокації заявка не буде дійсною.

Популярні зараз

Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників

Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal

Деякі українки отримають $1000 на розвиток бізнесу

Українські АЗС збільшили ціни на автогаз

Потрібно буде вказати дані про себе, зокрема ІПН. Це потрібно для перевірки, що претендент на допомогу не отримував її від інших гуманітарних організацій.

Якщо заявку погодять, банківські дані передадуть фінансовим установам (Raiffeisen Bank, Moneygram та RedRose) для проведення грошового переказу. Можна подати лише одну заявку з достовірною інформацією.

Подання заявок на фінансову допомогу від Норвезької ради розпочнеться о 9.00 у п'ятницю 9 лютого і триватиме до 17.00 понеділка 19 лютого.

Розпочинається реєстрація на грошову допомогу від Норвезької ради: заявки приймають до 19 лютого

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Нагадаємо, що Норвезька рада у справах біженців (NRC) в Україні працює з 2014 року. Після початку повномасштабної війни співробітництво з міжнародними партнерами розширилося, щоб допомагати людям продуктами та засобами першої необхідності. Багатоцільова фінансова допомога стала важливою складовою проекту.

Раніше повідомлялося про грошову допомогу, яку українцям надає ООН.

Головне