Росіяни готують прорив фронту: війська в Україну можуть ввести чотири країни НАТО, - генерал Романенко

Автор: Леся Ловіцька

Російські окупанти намагаються прорвати фронт. Якщо їм це вдасться, одразу чотири країни НАТО - Польща, Латвія, Литва та Естонія - можуть ввести свої війська в Україну. Про це повідомив ексзаступник начальника Генерального штабу ЗСУ, генерал-лейтенант Ігор Романенко.

Росіяни готують прорив фронту: війська в Україну можуть ввести чотири країни НАТО, - генерал Романенко  - today.ua

Зараз Росія формує стратегічний резерв, який теоретично здатний на просування. Ситуація на передовій залишається критично важкою, зокрема на Бахмутському, Покровському та Куп'янському напрямках. Ворог намагається зв'язати Вовчанськ із Куп'янськом, щоб рухатися до українського тилу.

За словами воєнного експерта, проривом можна було б назвати просування військ рашистів на десятки кілометрів. Але цього достягти їм не вдалося. Є просування на кілька кілометрів, зокрема за Очеретиним - на захід від Авдіївки.

У керівництва Польщі, Латвії, Литви та Естонії свої погляди щодо подальшого розвитку подій. Однак, на думку Романенко, їм слід об'єднуватися та виробляти консолідоване бачення. Тому що НАТО може зайняти наступну позицію: "Самі в це вплуталися, самі й розхльобуйте".

Популярні зараз

Глава ГУР Буданов зробив заяву про ситуацію на фронті: “Є хороша новина і погана“

Кабмін змінить критерій середньої зарплати для бронювання чоловіків від мобілізації

Пенсії будуть мізерними: українців закликали відкладати гроші та працювати до глибокої старості

Мольфар попередив про небезпеку для двох українських міст: “Слід бути готовими до евакуації“

Росіяни готують прорив фронту: війська в Україну можуть ввести чотири країни НАТО, - генерал Романенко Росіяни готують прорив фронту: війська в Україну можуть ввести чотири країни НАТО, - генерал Романенко

Аналітик вважає, що якщо РФ нападе на якусь з країн НАТО, їй доведеться очікувати на допомогу союзників щонайменше два тижні. У росіян є перевага – всі рішення приймає диктатор Володимир Путін. Йому повідомляють обстановку, він проводить оцінку й одразу реагує.

"У такій війні авторитарне управління має перевагу", - зазначив генерал-лейтенант.

Росіяни готують прорив фронту: війська в Україну можуть ввести чотири країни НАТО, - генерал Романенко Росіяни готують прорив фронту: війська в Україну можуть ввести чотири країни НАТО, - генерал Романенко

Ігор Романенко наголосив, що доки в НАТО зберуться й досягнуть консенсусу, російські окупанти встигнуть захопити балтійські держави. Північноатлантичний альянс вже розмістив по одному багатонаціональному батальйону в державах Польщі та Балтії.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Але очевидно, що російська дивізія матиме перевагу. Годжес (Бен Годжес – колишні командувач армії США – Прим. ред.), який репрезентує цей театр бойових дій, говорить так, як є. На жаль, люди, які керують західними державами, далекі від цього розуміння", - цитує воєнного експерта Oboz.ua

Нагадаємо, що російські окупанти готуються захопити ще два міста – про це повідомили бійці ЗСУ.