Росія зробила гучну заяву щодо участі у другому Саміті миру

Автор: Корнєєв Ігор

Міністерство закордонних справ країни-агресора заявило, що йому відомо про намір України провести ще один Саміт миру та запросити делегацію РФ. Проте брати участь у цьому заході представники Росії не мають наміру.

Росія зробила гучну заяву щодо участі у другому Саміті миру - today.ua

Позицію Кремля озвучив заступник глави МЗС РФ Михайло Галузін. Він назвав Саміт миру "шахрайством", оскільки Україна висуває Москві "ультимативні вимоги".

"Ми такі ультиматуми не приймаємо і в подібних самітах брати участь не збираємося", - заявив заступник голови зовнішньополітичного відомства РФ.

Формулу миру президента України Володимира Зеленського він назвав "тупиковою", а бажання "продавити" її "марним". Нагадаємо, пропозиції України щодо встановлення справедливого миру ґрунтуються на Статуті ООН, який гарантує непорушність міжнародно визнаних кордонів та засуджує посягання на суверенітет сусідніх держав.

Популярні зараз

Дехто з українців не знає про щомісячну доплату до пенсії 900 гривень: хто може на неї претендувати

Українським сім'ям з дітьми виплатять грошову допомогу до 40 тис. грн: названо умови отримання

Зеленський звернувся до українців: “Ми боремося проти страшного ворога“

Українцям повідомили про скорочення відключень світла: коли очікувати на покращення ситуації

Більшість західних країн, які у 2008 році байдуже дивилися на окупацію частини Грузії, а у 2014 році – України, зараз вимагають від Росії вивести всі війська з нашої території та припинити військову агресію.

Також нагадаємо, що ще у 90-х роках минулого століття Росія окупувала частину Республіки Молдова, встановивши там маріонетковий Придністровський режим.

Росія зробила гучну заяву щодо участі у другому Саміті миру

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Президент України Володимир Зеленський розраховує провести другий Саміт миру до того, як відбудуться вибори президента США. Він не виключив участі у заході російської делегації та навіть Володимира Путіна. Нагадаємо, щодо російського диктатора виписано ордер Міжнародним кримінальним судом, і до країн західного світу він не їздить уже понад рік.

Нагадаємо, за допомогою Самітів миру Україна намагається заручитися підтримкою свого бачення справедливого завершення війни якнайбільшої кількості країн на різних континентах. На першому такому заході, який у червні пройшов у Швейцарії, обговорювалися питання обміну полоненими, повернення українських дітей, вивезених до Росії, а також енергетична та продовольча безпека.