Російські окупанти готуються до наступу на кордоні двох областей України, - ISW

Автор: Леся Ловіцька

Росіяни намагаються розширити свій плацдарм й накопичують сили на кордоні двох областей України. Вони готуються до наступу, щоб закріпитися на нових територіях.

Російські окупанти готуються до наступу на кордоні двох областей України, - ISW - today.ua

Про це повідомили аналітик Інституту вивчення війни (ISW). Зазначено, що загарбники намагаються відкинути війська ЗСУ в районі кордону з Сумською та Харківською областями.

Вказано, що біля кордону з Україною на заході Бєлгородської області спостерігається концентрація російських сил. Ймовірно, що такі дії направлені на те, щоб зафіксувати та відтягнути українських військових та підготуватися до наступальних операцій. Росіяни намагаються розширити свій вплив у прикордонній зоні на північному сході нашої країни.

Російські окупанти готуються до наступу на кордоні двох областей України, - ISW

Популярні зараз

Українці можуть не оплачувати доставку газу: як розірвати договір з оператором

В Україні пенсію замінить базова допомога: уряд готується запровадити зміни

В уряді поділились інформацією про другий етап підвищення тарифу на електроенергію

У Києві кличуть на роботу, яка не потребує вищої освіти: зарплата стартує від тисячі доларів

За даними, які отримані супутником з району Грайворон-Борисівка-Пролетарський, впродовж останніх тижнів ворожа армія активізувалася на базах і складах у місцевих населених пунктах. Проте зараз складно визначити точний розмір військ окупантів.

Раніше спікер Держприкордонної служби України Андрій Демченко заявив про можливість початку російських наступальних операцій в районах Харківської області або у Сумській області. Росіяни також зосереджують обмежені сили у Брянській та Курській областях поблизу кордону з Сумською областю. Тому навіть невелику концентрацію у цих регіонах можуть спрямувати на подальше відтягування і закріплення ЗСУ у районі кордону.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Минулого тижня начальник ГУР Міноборони України Кирило Буданов попередив, що окупанти можуть наступати у Сумській області.

Раніше повідомлялося, що російський президент Володимир Путін готовий закінчити війну в Україні за певних умов. Про це повідомили джерела, наближені до глави Кремля. Вони також зазначили, що диктатор може продовжувати бойові дії скільки завгодно.