Робота у Польщі для українських біженців: які вакансії та зарплати пропонують без знання мови

Автор: Леся Ловіцька

Українські біженці у Польщі навіть без знання мови влаштовуються на роботу. Стало відомо, які вакансії та заробітні плати їм пропонують у сусідній країні.

Робота у Польщі для українських біженців: які вакансії та зарплати пропонують без знання мови - today.ua

Польські роботодавці цінують українців і намагаються підвищувати їм ставки та покращувати умови проживання, щоб працевлаштування було привабливішим. Як повідомило РБК-Україна із посиланням на міжнародне агентство Gremi Personal, навіть спостерігається конкуренція за наших земляків. У багатьох галузях склалася складна ситуація – відчувається дефіцит робочих рук.

Українці стають більш вибагливими при виборі місця роботи. Це пов'язано з тим, що вони прагнуть залишитись у Польщі на більш тривалий час. Глава департаменту рекрутації Gremi Personal Ганна Джоболда зазначила, що раніше вони більше цікавилися сезонними роботами, а зараз шукають покращені умови на 6-12 місяців.

Які вакансії та зарплати доступні без знання мови

У Польщі передбачено погодинну оплату за роботу, тому українці мають можливість самостійно регулювати свої зайнятість та заробіток.

Популярні зараз

Пенсіонери можуть оформити пільгу від 50% до 100% на комунальні послуги

Названо умову, за якої Байден дозволить бити зброєю США по Росії

Європейська країна масово виселятиме українських біженців з житла з 1 вересня

Росіяни почали випускати крилаті ракети з гелікоптерів: українців попередили про небезпеку

"У середньому оплата – від 16 злотих (165 грн) до 30 злотих (275 грн) на годину. На низькокваліфікованій роботі можна заробити від 700 до 1200 доларів на місяць", – повідомила Джоболда.

Серед біженців з України користуються попитом вакансії на кухні, готелях, на виробництві рибної та м'ясної продукції. Працівники без знання мови та досвіду частіше влаштовуються у пекарні, на склади, у заклади харчування, на виробництво компонентів електронної техніки, заморожених овочів та фруктів, а також на виробництво будівельних матеріалів.

Середня зарплата для різноробочих – від 900 до 1350 доларів (16-19 злотих на годину).

Робота у Польщі для українських біженців: які вакансії та зарплати пропонують без знання мови

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Цікаво, що українські біженці продовжують виїжджати з Польщі. У серпні територію залишили 10 530 осіб, а у вересні – ще 1900 українців. Деякі з них переїжджають до інших європейських країн, де пропонують вищі зарплати.

Раніше повідомлялося, що українські біженці у Польщі можуть отримати на лікування тварин понад 4000 грн.