Робота у Німеччині: які вакансії та зарплати пропонують українським біженцям без знання мови

Автор: Леся Ловіцька

У Німеччині зупинилося понад мільйон біженців – вони активно цікавляться роботою. Стало відомо, які вакансії можна розраховувати без знання мови.

Робота у Німеччині: які вакансії та зарплати пропонують українським біженцям без знання мови - today.ua

Директор з міжнародного розвитку міграційної платформи EWL Міхаліна Селевич повідомила, що наші співвітчизники без досвіду та знання німецької мови можуть влаштуватися на виробництво чи сферу логістики, у тому числі на склади. Їм часто пропонують вакансії пакувальників.

Мінімальна годинна ставка – 12-13 євро (до відрахувань). Селевич додала, що така зайнятість не вимагає знання німецької, бо на складах є люди, які знають українську і можуть стати посередниками у спілкуванні найманих працівників із керівництвом.

Поштові оператори та кур'єри можуть отримувати 16,03 євро на годину (до відрахувань). Іноземці також отримують додатково компенсацію за інфляцію у різних розмірах. Німецькі компанії можуть запрошувати українців, які знають англійську мову.

Популярні зараз

У Мережі показали інтер'єр концепту позашляховика Kraz Chumak

Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників

Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal

Деякі українки отримають $1000 на розвиток бізнесу

Як влаштуватися на роботу у Німеччині

Українські біженці після приїзду до Німеччини мають оформити статус тимчасового захисту. Це єдиний спосіб отримати дозвіл на проживання та роботу, якщо немає досвіду та знання німецької мови.

"Громадянин України, який не є висококваліфікованим працівником, а їде до Німеччини на просту фізичну роботу з України, може працювати лише після оформлення статусу тимчасового захисту", – пояснила Михаліна Селевич.

Робота у Німеччині: які вакансії та зарплати пропонують українським біженцям без знання мови

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Експерт нагадала, що у Німеччині можна пройти мовні курси, там спрощений доступ до ринку праці, до того ж вищі зарплати, ніж у більшості європейських країн. Німецькі роботодавці активно відкривають для себе співробітників з України.

Раніше повідомлялося, що у Німеччині спростили працевлаштування українських біженців.

Головне