Путін поспішає почати переговори з Україною через гостру проблему у Росії , - Загородній

Автор: Леся Ловіцька

В оточенні Володимира Путіна все частіше порушують питання про переговори з Україною. Названо причину, з якої президент Росії поспішає із завершенням війни.

Путін поспішає почати переговори з Україною через гостру проблему у Росії , - Загородній - today.ua

Політтехнолог Тарас Загородній заявив, що на російську енергетичну систему уже восени очікує колапс. Тому окупаційний режим буде намагатися якомога скоріше організувати переговори з Україною. Він зазначив, що спілкується з енергетиками, що стежать за подіями у РФ. Ті спостерігають за погіршенням ситуації в енергетиці.

"Влітку споживання енергії скоротилось і те, що Україна б'є по їхніх НПЗ та енергетичній інфраструктурі, проявиться саме восени. Саме тому Путін так поспішає провести переговори з Україною? Щоб потім не показувати свою слабкість", - зазначив аналітик.

За словами Загороднього, удари по російських нафтопереробних заводах можуть призвести до хаосу на території ворожої країни. Експерт наголосив, що Україна має продовжувати завдавати ударів по енергетичній інфраструктурі РФ. Слід знищувати їхні НПЗ, що відповідно призведе до гострих проблем, і вся їхня система почне руйнуватись.

Популярні зараз

Глава ГУР Буданов зробив заяву про ситуацію на фронті: “Є хороша новина і погана“

Зарплата від 24 тис. грн: названо найзатребуваніших працівників в аграрній галузі

Кабмін змінить критерій середньої зарплати для бронювання чоловіків від мобілізації

Пенсії будуть мізерними: українців закликали відкладати гроші та працювати до глибокої старості

Тарас Загородній також нагадав про розмови в США щодо ударів їхньою зброєю по російській території. Це також негативно впливає на жителів РФ. Таким чином, загарбники вже зараз змушені шукати можливості провести переговори.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

За даними Bloomberg, удари вітчизняних дронів вивели з ладу близько 14% нафтопереробних потужностей Росії, що призвело до зростання цін на паливо на 20-30%.

Раніше стало відомо, що російський диктатор Володимир Путін готовий завершити розпочату ним повномасштабну війну в Україні й вказав умови для цього. Їх назвали джерела, наближені до очільника Кремля. Вони наголосили, що президент РФ може продовжувати бойові дії нескінченно.