Путін підтвердив удар по Україні гіперзвуковою ракетою “Циркон“

Автор: Корнєєв Ігор

Президент Росії Володимир Путін звернувся до Федеральних Зборів. Під час виступу він підтвердив використання в Україні ракетного гіперзвукового комплексу морського базування "Циркон".

Путін підтвердив удар по Україні гіперзвуковою ракетою “Циркон“ - today.ua

"Циркон" – це доопрацьована версія радянських протикорабельних ракет. Точних даних її характеристик не так багато. Вага бойової частини "Циркона" оцінюється у 300-400 кілограмів. Дальність дії – від 450 до 1000 км.

Російська пропаганда стверджує, що ракета розвиває швидкість до 10 Мах, тобто за одну секунду вона здатна подолати до трьох кілометрів, що суттєво ускладнює її ураження комплексами ППО.

Інформація про те, що було застосовано ракету "Циркон", з'явилася після масованого обстрілу українських міст 7 лютого. В одному з районів Києва було знайдено уламки, які Київський науково-дослідний інститут судових експертиз ідентифікував як ті, що належать даній ракеті.

Популярні зараз

Коли закінчиться війна в Україні: прогноз російського математика

В Україні стартувала “м'яка“ мобілізація, - Reuters

Пенсіонерам автоматично перерахують пенсії з 1 травня: які доплати отримають українці

В Україні вирішили змінити правила торгівлі цигарками, алкоголем та паливом

Також було встановлено факт обстрілу українських міст ракетами, закупленими у КНДР.

Фактично у зверненні до Федеральних Зборів Путін визнав скоєння чергового воєнного злочину – удар по великому населеному пункту ракетою, призначеною для поразки об'єктів на морі, що суперечить Женевській конвенції.

Путін підтвердив удар по Україні гіперзвуковою ракетою “Циркон“

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Раніше повідомлялося, що РФ закупила в Ірані 400 балістичних ракет. Однак, цю інформацію спростував Керівник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов.

Нагадаємо, Повітряні сили України попереджали про високу небезпеку нового обстрілу у другу річниці початку війни. На думку деяких військових експертів, цьому завадило знищення 23 лютого російського літака далекого радіолокаційного виявлення та управління А-50.