Путін назвав дві умови для припинення війни проти України: “Хоч завтра“

Автор: Ольга Березовська

Російський диктатор знову заговорив про припинення війни проти України. Путін заявив, що РФ готова сісти за стіл переговорів, але лише за певних умов.

Путін назвав дві умови для припинення війни проти України: “Хоч завтра“ - today.ua

У Росії відбулася зустріч президента з керівництвом МЗС, на якій глава Кремля виступив із черговою промовою. Володимир Путін знову взявся звинувачувати Захід та український уряд у тому, що це нібито саме вони розв'язали війну в Україні, але ніяк не РФ.

Після російський диктатор повідомив про нову "реальну мирну пропозицію". За словами президента РФ, його армія готова "негайно" припинити вогонь, якщо Україна виконає дві умови.

Путін вимагає повністю вивести українські війська з Херсонської, Запорізької, Луганської та Донецької областей у межах адміністративних кордонів. Крім того, він хоче, щоб Київ відмовився від планів вступу до НАТО.

Популярні зараз

Дехто з українців не знає про щомісячну доплату до пенсії 900 гривень: хто може на неї претендувати

Українським сім'ям з дітьми виплатять грошову допомогу до 40 тис. грн: названо умови отримання

Зеленський звернувся до українців: “Ми боремося проти страшного ворога“

Українцям повідомили про скорочення відключень світла: коли очікувати на покращення ситуації

Путін назвав дві умови для припинення війни проти України: “Хоч завтра“

"Ми готові сісти за стіл переговорів хоч завтра, там є, з ким вести переговори... Як тільки в Києві заявлять про те, що готові до такого рішення, і почнуть реальне виведення військ із цих регіонів, а також офіційно повідомлять про відмову від планів вступу в НАТО, з нашого боку негайно, буквально в ту ж хвилину піде наказ припинити вогонь", - висловився керівник країни-агресора.

Путін також заявив, що йдеться про остаточне завершення війни, а у разі відмови, Захід та Україна нестимуть відповідальність за кровопролиття.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Путін назвав дві умови для припинення війни проти України: “Хоч завтра“

Нагадаємо, раніше Путін вже озвучував умови закінчення війни, заявивши, що зацікавлений у припиненні бойових дій в Україні.