ПриватБанк запустив унікальну послугу для клієнтів у прифронтових регіонах

Автор: Леся Ловіцька

ПриватБанк повідомив про запуск унікальної послуги для клієнтів, що проживають у прифронтових регіонах. Йдеться про броньовані мобільні банкомати, якими вони зможуть скористатися.

ПриватБанк запустив унікальну послугу для клієнтів у прифронтових регіонах - today.ua

Проєкт передбачає обслуговування українців у населених пунктах, де відсутній доступ до банківської інфраструктури. Сервіс буде доступний клієнтам навіть за умов відсутності електроенергії та зв'язку.

За словами члена правління ПриватБанку з питань роздрібного бізнесу Дмитра Мусієнко, така модель банкомату дозволяє не лише отримувати готівку. З його допомогою можна отримати майже всі доступні банківські послуги - від переказів та платежів до погашення кредитів, оформлення депозитів, договорів страхування тощо.

Фахівці, які працюватимуть з мобільним банкоматом, допоможуть громадянам. Представники ПриватБанку наголосили, що головним пріоритетом в роботі для них є впровадження стратегії безбар’єрності.

Популярні зараз

Українців попередили про можливий масований обстріл: росіяни зібрали рекордну кількість Ту-95

Укренерго скасувало відключення електрики до 16:00: у деяких регіонах світло буде до 18:00

У ДТЕК звернулися до українців із попередженням про складну зиму: “Розраховуйте на себе“

Названо тариф на електроенергію в Україні з 1 серпня

І мобільний банкомат дасть змогу отримувати послуги там, де жоден інший банк не працює. Клієнти у зручному форматі та у безпеці зможуть отримувати зарплатню, перекази, соціальні виплати, вклади тощо.

ПриватБанк запустив унікальну послугу для клієнтів у прифронтових регіонах

Керівник дирекції операційного обслуговування та адміністративної підтримки ПриватБанку Андрій Козловський повідомив, що мобільний банкомат на базі інкасаторського авто оснащено відеоспостереженням, а також системами захисту та комфорту.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Головне - це унікальна система незалежного енергопостачання та зв’язку, що дозволяє броньованому мобільному банкомату працювати в автономному режимі майже добу", - наголосив топменеджер.

Раніше стало відомо про лідера у рейтингу банків, яким довірили свої заощадження українці – ним виявився не ПриватБанк.