ПриватБанк роз'яснив українцям, як зняти арешт з пенсійних карт

Автор: Лобанова Єлизавета

ПриватБанк заарештовує рахунки українців, які з різних причин стають боржниками по комунальним послугам. Одна з пенсіонерок на сторінці фінустанови у соцмережах поскаржилася, що банк заарештував її пенсійну картку, і вона залишилася без засобів для існування.

ПриватБанк роз'яснив українцям, як зняти арешт з пенсійних карт - today.ua

"Я заблокована через комунальний борг. Це моя пенсія по інвалідності та ЗП мінімальна. Мій син воює, захищає мирний сон тих, хто зараз блокує матерям соціальні картки. Це геноцид", - обурилася українка.

У ПриватБанку на коментар відповіли, що арешти рахунків проводяться згідно із законодавством України, починаючи з 6 травня 2023 року. Громадяни можуть продовжувати користуватися певною сумою з картки доти, доки не погасять борги, або поки виконавча служба не винесе рішення про зняття арешту.

"Якщо на картку накладено арешт, ви можете протягом одного календарного місяця здійснювати видаткові операції з певного рахунку на суму в межах двох розмірів мінімальної заробітної плати, а також сплачувати податки, збори. Для цього вам необхідно звернутися до органу, який наклав арешт, та написати заяву для визначення такого рахунку", - відповіли пенсіонерці у ПриватБанку.

Популярні зараз

В Україні критично низький рівень народжуваності, - Жолнович

У Мережі показали інтер'єр концепту позашляховика Kraz Chumak

Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників

Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal

ПриватБанк роз'яснив українцям, як зняти арешт з пенсійних карт

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

За законом клієнтам з арештованими рахунками дозволено щомісяця користуватися сумою у розмірі двох мінімальних зарплат (13 400 грн) за умови, що клієнт звернеться до виконавця і той у свою чергу відправить до банку постанову на зняття арешту на цю суму.

Раніше повідомлялося, що ПриватБанк почав виплачувати українцям допомогу від міжнародної організації CARE.

Головне