ПриватБанк оновив сервіс для збору донатів з урахуванням побажань користувачів

Автор: Корнєєв Ігор

ПриватБанк продовжує боротися з конкурентами із monobank у популярності сервісів зі збору пожертвувань. У фінансовій установі оголосили про вдосконалення послуги "Конверти".

ПриватБанк оновив сервіс для збору донатів з урахуванням побажань користувачів - today.ua

Сервіс "Банка" від monobank на сьогодні є найпопулярнішим в Україні, коли йдеться про збір донатів для допомоги військовим. Однак ПриватБанк вирішив суперничати з конкурентами й на цьому полі, оголосивши про те, що удосконалив свій сервіс для збору пожертвувань. Нагадаємо, він називається "Конверти".

У ПриватБанку повідомили, що під час цієї роботи було враховано побажання самих користувачів. Банк зібрав понад півтисячі пропозицій клієнтів і заявляє, що врахував більшість із них.

Оновлена версія дає можливість поповнювати свій або волонтерський конверт за допомогою будь-яких карток інших фінансових установ. Також це можна зробити, скориставшись гаманцями Apple Pay та Google Pay.

Популярні зараз

Українці можуть не оплачувати доставку газу: як розірвати договір з оператором

В Україні пенсію замінить базова допомога: уряд готується запровадити зміни

В уряді поділились інформацією про другий етап підвищення тарифу на електроенергію

У Києві кличуть на роботу, яка не потребує вищої освіти: зарплата стартує від тисячі доларів

Відмінністю, яка вигідно відрізняє "Конверти" від "Банки" конкурентів із monobank, за словами менеджерів ПриватБанку, полягає у можливості безпосередньо оплачувати з нього послуги чи покупки. Тобто, клієнту не потрібно переказувати гроші на карту або переводити їх у готівку.

Також користувачі сервісу мають можливість перекидати гроші на інший "Конверт" або банківську картку.

ПриватБанк оновив сервіс для збору донатів з урахуванням побажань користувачів

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Нагадаємо, цей сервіс ПриватБанк запустив у січні. Створити "Конверт" можна у програмі Приват24. Ви можете поставити мету збору і зробити його відкритим. Також можна зазначити дату закриття збору грошей у "Конверті".

На початку квітня ПриватБанк заявив, що розширює список країн, де можна замовити його пластикову картку. Тепер це доступно й українцям, які мешкають у Великій Британії.