ПриватБанк блокує рахунки клієнтам без попередження про закриття договорів: стала відома причина

Автор: Леся Ловіцька

ПриватБанк блокує картки клієнтам без попередження про закриття договорів. Стала відома причина, з якої можна втратити доступ до своїх рахунків.

ПриватБанк блокує рахунки клієнтам без попередження про закриття договорів: стала відома причина - today.ua

На сайті Мінфіну з'явилася скарга від клієнта, зареєстрованого на порталі під ніком Serzhik88. Він повідомив, що зайнявся торгівлею криптовалютою, після чого ПриватБанк заблокував його рахунки. Причому ділові відносини було припинено в односторонньому порядку та без попередження.

"Спробував я в жовтні зайнятися П2П трейдингом. Знаю, що це не дозволено, поки не врегульовано, але й не заборонено. Я виконував ордери чесно і нікого не обманював. Банк розірвав стосунки, незважаючи на надані мною всі документи про надходження коштів та про всі операціях за останні 6 місяців, та ще й записали мене до спонсорів зброї масового знищення", - зазначив чоловік.

Serzhik88 зазначив, що зайнявся криптовалютою не від нудьги. Він назвав це гарним способом заробити громадянам із низьким та середнім рівнем доходів. Клієнт визнав той факт, що П2П також займаються шахраї, але співробітники банку блокують "людей, які намагаються заробити додаткову копійку".

Популярні зараз

Генасамблея ООН вимагає від РФ вивести всі війська з України: проти лише дев'ять країн

У розпал літньої спеки з українців почнуть стягувати штрафи за кондиціонери

Норвегія поставить в Україну одну з найкращих систем ППО

Прем'єр-міністр Данії відповіла, чи зможе Україна завдавати ударів по РФ винищувачами F-16

ПриватБанк блокує рахунки клієнтам без попередження про закриття договорів: стала відома причина

При цьому аферисти продовжують реалізувати свої схеми. Клієнт ПриватБанку заявив, що від криптовалюти нікуди не подітися. Він закликав переглянути політику щодо простих українців та шахраїв, а також спільно з Мінфіном врегулювати питання криптовалютних операцій.

ПриватБанк блокує рахунки клієнтам без попередження про закриття договорів: стала відома причина

Що відповіли у ПриватБанку

У банку пояснили, що діють відповідно до законодавчих норм. Банк повинен вживати заходів для запобігання та протидії легалізації доходів, отриманих злочинним шляхом, поширенню зброї масової поразки та фінансуванню тероризму.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

У ПриватБанку вказали, що обслуговування справді було обмежене, а залишки коштів можна перевести до іншого банку.

Раніше ПриватБанк запровадив у Приват24 послугу з обміну валют для підприємців.