ПриватБанк блокує рахунки через велику кількість переказів: названо ліміт на проведення операцій

Автор: Леся Ловіцька

ПриватБанк блокує рахунки клієнтів, які роблять багато переказів. Стало відомо, що установа може односторонньо розірвати договір без можливості переглянути рішення.

ПриватБанк блокує рахунки через велику кількість переказів: названо ліміт на проведення операцій - today.ua

Про проблему повідомив колишній клієнт ПриватБанку. Чоловік, зареєстрований на порталі Мінфін під ніком VieleSind, повідомив, що фінансовий моніторинг визнав його операції підозрілими. Інформація про причини не уточнюється, проте житель Дніпра визнав, що провів багато переказів.

"Здійснив досить багато операцій з грошовими переказами на карти інших людей, цілком імовірно було досягнуто ліміту на місяць. При спробі зайти в аккаунт видає помилку, при дзвінку на 3700 автовідповідач повідомляє, що мій аккаунт заблокований і мені необхідно вказати реквізити другого банку для перерахування залишків коштів на рахунку. Відразу ж пішов у відділення для з'ясування причин, оператор мені нічого виразного не відповіла, а лише повторила, що мені потрібно вказати номер рахунку, на який переведуть залишок на балансі", - зазначив екс-клієнт Привата.

Чоловік поцікавився причинами розриву відносин з банком, а також можливістю виправити ситуацію. Він запевнив, що може надати всю необхідну інформацію щодо легальності транзакцій:

Популярні зараз

НБУ повідомив про вилучення з обігу купюр номіналом 500 грн з 1 серпня

Ввезення євроблях в Україну може впасти на 50%

У Міненергетики заявили про ринковий тариф на світло у 7,5 грн: коли зміниться вартість комунальної послуги

Багатьом літнім українцям відмовлять у виплаті пенсії

"Я відкритий для розмови".

Співробітники ПриватБанку послалися на закони та нормативно-правові акти, що регулюють відносини у банківській сфері. Вказано, що банк має протидіяти легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом, поширенню зброї масової поразки та фінансуванню тероризму.

Повідомляється, що користувачеві VieleSind надішлють лист з детальною інформацією. Залишки коштів на рахунку можна буде переказати в інший банк.

"Ваше обслуговування обмежене. Відновити співпрацю змога відсутня".

ПриватБанк блокує рахунки через велику кількість переказів: названо ліміт на проведення операційНагадаємо, що ПриватБанк обмежив клієнтам кількість переказів по Україні до 200 на місяць. За аналогічний період можна здійснити 20 переказів за кордон.

Також потрібно пам'ятати, що фінансовий моніторинг ПриватБанку припиняє ризиковані операції. Не можна використовувати картки для ведення бізнесу та видачі зарплат, не будучи зареєстрованим як підприємець.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Відомо, що рахунок у будь-якому українському банку можуть заблокувати за операції з криптовалютою, а також ті, які перевищують 400 тисяч гривень.

Раніше повідомлялося, що ПриватБанк запустив нову фінансову послугу під назвою "Конверти".