Працівникам лікарень в Україні підвищать зарплати: у кого виплати зростуть більш ніж на 5000 гривень

Автор: Лобанова Єлизавета

Зарплати керівників лікарень в Україні зростуть на 19,9%. У Міністерстві охорони здоров'я пропонують підвищити середній оклад таких громадян на 5514 гривень – до 33188 гривень.

Працівникам лікарень в Україні підвищать зарплати: у кого виплати зростуть більш ніж на 5000 гривень - today.ua

Відповідний проект постанови Кабміну розміщено для обговорення на сайті Федерації профспілок України (ФПУ). З ним можна ознайомитись за посиланням.

Рішення підвищити оклади керівникам медичних закладів аргументовано тим, що в період дії військового стану забезпечення належного функціонування закладу охорони здоров'я здебільшого залежить від професійної роботи керівників. Саме тому такі особи мають отримувати гідну оплату за свою працю.

Планується встановити розмір посадового окладу керівника охорони здоров'я на такому рівні, щоб він не перевищував розміру середньої заробітної плати лікарів лікарні більш ніж на 60%.

Популярні зараз

Українцям масово підвищать зарплати: названо нові суми

Пенсії перерахують з 1 червня: кому з українців додадуть 999 грн

Стало відомо, чи вилучатимуть для ЗСУ автомобіль, якщо він один у власника

В Укренерго ухвалили рішення щодо відключень електроенергії

Працівникам лікарень в Україні підвищать зарплати: у кого виплати зростуть більш ніж на 5000 гривень

Нагадаємо, що у 2023 році зарплати лікарів в Україні зросли. Мінімум 20 000 гривень отримують особи, які займають лікарські посади в закладах охорони здоров'я (крім лікарів-інтернів), фармацевти в закладах охорони здоров'я (крім фармацевтів-інтернів), а також професіонали в галузі охорони здоров'я в закладах охорони здоров'я з вищою. Мінімальна зарплата середнього медперсоналу становить 13 500 грн.

Медики у зонах ведення активних бойових дій, які надають екстрену допомогу пораненим на фронті, наразі отримують мінімум 28 000 гривень. Медсестри та медбрати, які їм допомагають – від 18 000 гривень.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

На прифронтових територіях оклади бойових лікарів трохи нижчі – по 23 000 гривень для лікарів, і по 15 500 гривень – для медсестер та медбратів.

Раніше повідомлялося, що в Україні з'явилося багато вакансій та зросли зарплати.