Порушників комендантської години штрафуватимуть на 34 тисячі гривень

Автор: Корнєєв Ігор

Верховна Рада має намір продовжити розгляд законопроєкту про посилення відповідальності за порушення комендантської години. Раніше документ відправили на друге повторне читання.

Порушників комендантської години штрафуватимуть на 34 тисячі гривень - today.ua

У Львові відбулося засідання Комітету Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності. Зокрема, депутати готують поправки до повторного розгляду другого читання законопроєкту щодо встановлення адміністративної відповідальності за порушення вимог чи невиконання деяких заходів правового режиму воєнного стану №10195.

Ця законодавча ініціатива передбачає посилення штрафів для громадян та підприємців за порушення положення про комендантську годину.

За порушення заборони перебування на вулицях та інших громадських місцях під час дії комендантської години пропонувалося встановити для громадян штраф від 8,5 тисячі до 17 тисяч гривень. Якщо українець повторно порушить цей закон протягом року, сума штрафу зросте до 17-34 тисяч.

Популярні зараз

Пенсії порахують за єдиною формулою: хто отримуватиме майже 10 000 грн на місяць

Чим підживити півонії навесні: один аптечний засіб допоможе виростити пишні квіти

Українцям обмежили відпустки у воєнний період

“Скасування плати“ за доставку газу для пенсіонерів: у ГазПравді зробили важливу заяву

Якщо ж на цьому попадеться ресторан, нічний клуб чи інший суб'єкт господарювання, то для підприємця це загрожує штрафом не менше ніж у 51 тисячу гривень. Найвища межа стягнення – 102 тисячі.

Для бізнесменів також передбачено збільшення штрафу за рецидив: покарання за повторне порушення коливатиметься від 170 тисяч до 340 тисяч гривень.

Порушників комендантської години штрафуватимуть на 34 тисячі гривень

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

16 грудня український парламент намагався ухвалити зміни у другому читанні та затвердити закон загалом, однак зробити це не вдалося. Зараз Верховна Рада йде на канікули, а отже, розгляд поправок відбудеться не раніше квітня.

Нагадаємо, напередодні новорічної ночі Нацполіція попереджала українців, що здаватиме порушників комендантської години до ТЦК. Втім, це відбувається й в інші дні.