Понад 1000 українських шахтарів заблоковані під землею через ракетний удар РФ

Автор: Корнєєв Ігор

Проблеми з електрикою через масштабну атаку РФ на українські міста позначилися і на роботі шахтарів. Понад 1000 гірників було заблоковано під землею в Донецькій та Дніпропетровській областях.

Понад 1000 українських шахтарів заблоковані під землею через ракетний удар РФ - today.ua

Міненерго повідомило, що через знеструмлення об'єктів на низці шахт сходу та південного сходу України внаслідок ракетних ударів агресора шахтарі не можуть піднятися на поверхню. Йдеться про Донецьку та Дніпропетровську області.

Одразу після завершення ранкового обстрілу, енергетичні компанії розпочали оцінку збитків та відновлення об'єктів енергопостачання. Однак поки що прогнозів про те, коли гірники зможуть залишити забій, немає. Зазначимо, що подібні події через російські обстріли траплялися і раніше.

Відомо, що вранці 22 березня Росія провела потужну атаку за допомогою дронів і ракет на об'єкти української енергетичної інфраструктури. В атаці було задіяно багато балістичних ракет різних типів, проти яких ППО деяких українських регіонів практично безсиле.

Популярні зараз

В одному з обласних центрів вже оголосили про подовження зимових канікул: школи можуть самі визначати тривалість вакацій

Майже 150 тисяч внутрішніх переселенців були змушені повернутись на окуповану територію, 99% з них – не з власної волі

Це призвело до повного блекауту у Харкові. Без світла залишилися споживачі у Вінницькій, Івано-Франківській, Львівській, Хмельницькій, Запорізькій, Одеській, Дніпропетровській областях.

Понад 1000 українських шахтарів заблоковані під землею через ракетний удар РФ

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Компанія ДТЕК повідомила, що у цих регіонах пошкоджено як об'єкти генерації, так і об'єкти розподілу. Є пошкодження ліній електропередач. Одна з російських ракет пошкодила греблю ДніпроГЕС, проте в Укргідроенерго пояснили, що це не несе ризику руйнування греблі.

Обстрілом порушено основну лінію, якою харчується Запорізька АЕС. Зараз на неї поставляється лише 330 кВ за єдиною лінією, що загрожує станції блекаутом. Це може призвести до непередбачуваних наслідків.

Головне