Помста за ДніпроГЕС: дрони невідомого походження вивели з ладу одну з найбільших електростанцій півдня Росії

Автор: Марченко Любов

Після масованої атаки на енергосистему України 22 березня, в ніч проти 25 березня було завдано дзеркального удару по об'єктах російської енергетики. В результаті виведено з ладу два енергоблоки Новочеркаської ДРЕС.

Помста за ДніпроГЕС: дрони невідомого походження вивели з ладу одну з найбільших електростанцій півдня Росії  - today.ua

Про це повідомляють численні російські пабліки.

Новочеркаська ДРЕС- одна з найбільших електростанцій у південній частині РФ.

Місцеві жителі пишуть, що вибухам на електростанції передував масовий політ дронів у небі над Ростовською областю. Начебто нарахували близько двох десятків БПЛА. Незабаром по тому в районі електростанції пролунали вибухи, а згодом спалахнула пожежа. У бік електростанції, яка розташована за межами Новочеркаська, помчали пожежні автомобілі та інші екстрені служби.

Популярні зараз

Українці можуть не оплачувати доставку газу: як розірвати договір з оператором

В Україні пенсію замінить базова допомога: уряд готується запровадити зміни

В уряді поділились інформацією про другий етап підвищення тарифу на електроенергію

У Києві кличуть на роботу, яка не потребує вищої освіти: зарплата стартує від тисячі доларів

Згодом у Мережі з'явилась інформація від губернатора Васілія Голубєва. Він повідомив, що пожежу на електростанції ліквідовано. При цьому постраждалих немає. Однак через пожежу автоматика вимкнула дві високовольтні лінії напругою по 330 кВ – Тихорецьку і Ростовську. Через це у деяких районах зникло світло.

Помста за ДніпроГЕС: дрони невідомого походження вивели з ладу одну з найбільших електростанцій півдня Росії

Губернатор також повідомив, що два енергоблоки Новочеркаської ДРЕС тимчасово виведені з експлуатації. Водночас Голубєв не повідомляє, що причиною загоряння стали вибухи безпілотників. Про це він скромно промовчав, зауваживши, що "причини загоряння встановлюються".

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Що відомо про Новочеркаську ДРЕС

Новочеркаська ДРЕС (державна районна електростанція) – це друга за потужністю електростанція на півдні Росії. Станція у Новочеркаську відноситься до розряду теплових. Потужніша за неї лише Ростовська атомна.

Нагадаємо, у Міненерго припустили, що Росія може продовжити обстріли ДніпроГЕС, намагаючись зруйнувати греблю електростанції.