Польські фермери заблокують рух пасажирських автобусів з України

Автор: Корнєєв Ігор

У Польщі анонсовано найбільшу акцію протесту польських фермерів. Вона може бути розширена зокрема на пасажирський автотранспорт.

Польські фермери заблокують рух пасажирських автобусів з України - today.ua

Про плани польських фермерів розповів речник Держприкордонслужби полковник Андрій Демченко. За його словами, у пункті пропуску Медика – Шегині поляки мають намір блокувати рух українських рейсових автобусів.

"За інформацією, яку українські прикордонники отримали від представників Прикордонної варти Польщі, польські фермери масштабують свої дії з блокування руху для транспортних засобів на напрямку пункту пропуску "Медика", що навпроти українського – "Шегині"", – сказав Демченко.

Зазначається, що рух буде закрито як на в'їзд, так і на виїзд із Польщі. Прикордонники не мають інформації про те, скільки може тривати блокада пасажирського автотранспорту.

Популярні зараз

Українці можуть не оплачувати доставку газу: як розірвати договір з оператором

В Україні пенсію замінить базова допомога: уряд готується запровадити зміни

В уряді поділились інформацією про другий етап підвищення тарифу на електроенергію

У Києві кличуть на роботу, яка не потребує вищої освіти: зарплата стартує від тисячі доларів

Нагадаємо, страйковий комітет польських фермерів анонсував на сьогодні найбільшу акцію протесту. За попередніми даними, у ній мають намір взяти участь десятки тисяч поляків у всій країні.

Фермери планують перекривати автостради, також продовжиться блокування українських вантажів у пунктах пропуску.

У Кракові та Гданську вони хочуть влаштувати транспортний колапс прямо на вулицях. У Вроцлаві протестувальники не змогли отримати дозвіл міської адміністрації на акції у місті.

Польські фермери заблокують рух пасажирських автобусів з України

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Наприкінці минулого тижня протестувальники розширили протести на дві магістралі, що йдуть до Німеччини. До цього вони заблокували дорогу, що веде до Словаччини поблизу селища Хижні. Польські фермери заявили, що блокаду на цій ділянці не знімуть до квітня.

Нагадаємо, протести польських аграріїв не припиняються з початку лютого. Вони вимагають від Євросоюзу посилення контролю щодо українського експорту та поступок за екологічним законодавством ЄС.