Польща дозволила Україні завдавати ударів по Росії своєю зброєю, - Міноборони

Автор: Леся Ловіцька

Польща закликала дати дозвіл Україні завдавати ударів по Росії західною зброєю. Що стосується цієї держави, вона не має заперечень щодо використання свого озброєння, яке передає у рамках надання воєнної допомоги.

Польща дозволила Україні завдавати ударів по Росії своєю зброєю, - Міноборони - today.ua

Про це заявив заступник міністра оборони Польщі Цезари Томчик у Брюсселі. Він наголосив, що жодних обмежень використання військової техніки, яку наша країна отримує від партнерів, бути не повинно. Зазначено, що таку ж позицію зайняли багато інших держав.

Томчик повідомив, що ситуація виглядає досить неоднозначно, тому що РФ робить те, що їй заманеться, а Україна, на яку напали, має певним чином дотримуватися обмежень. Він вважає, що так бути не повинно.

"Польська позиція чітка - Україна повинна мати можливість воювати з тим обладнанням, яке вона отримує, Польща не має жодних заперечень у цьому питанні. Більше того, ми також просимо на подібних зустрічах, щоб цих обмежень не було", - вказав заступник очільника Міноборони Польщі.

Популярні зараз

В Україні підвищать ціни на бензин та дизель з 1 липня: як подорожчає пальне

Путін назвав дві умови для припинення війни проти України: “Хоч завтра“

Названо продукти, які подорожчають в Україні через зростання тарифів на світло для бізнесу

В уряді заявили, що новий тариф не електроенергію несправедливий: він має бути вищим

Польща дозволила Україні завдавати ударів по Росії своєю зброєю, - Міноборони

Заява про озброєння України від президента Польщі

Анджей Дуда побував на пресконференції після робочої зустрічі в Празі щодо потреб України. Він повідомив, що основна відповідальність за забезпечення України зброєю та боєприпасами лежить на західних країнах. Президент Польщі готовий мобілізувати всі ресурси для транспортування снарядів з чеської ініціативи.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Ситуація на українсько-російському фронті складна. Росія готується до чергового великого наступу. Україна відчуває нестачу боєприпасів", - наголосив глава дружньої держави.

Нагадаємо, що у Польщі виник дефіцит персоналу для сезонної зайнятості: роботодавці значно підвищили зарплати.