Після ракетного обстрілу минулої ночі в Укренерго кардинально змінили графік відключень світла

Автор: Марченко Любов

На завтра, неділю 23 червня, в Укренерго переглянули графік відключень світла та кардинально його змінили. Отже, знеструмлення споживачів триватиме лише на чотиригодинному відрізку доби: з 19:00 до 23:00.

Після ракетного обстрілу минулої ночі в Укренерго кардинально змінили графік відключень світла - today.ua

"23 червня всі обленерго будуть застосовувати графіки погодинних відключень лише ввечері, з 19:00 до 23:00. Причина – зниження споживання у вихідний день", - пояснила перс-служба енергокомпанії.

Втім, водночас у повідомленні зауважили, що при будь-якій зміні в енергосистемі і, відповідно, зміні графіків відключень, будуть повідомляти споживачів додатково. 

Тобто прогнозувати певний графік відключень можна лише за умови, що жоден із вихідних параметрів не зміниться: стан енергосистеми буде таким, яким він є на сьогоднішній вечір, нових ворожих обстрілів не буде, і в ситуацію навіть не втрутиться погода.

Популярні зараз

Дехто з українців не знає про щомісячну доплату до пенсії 900 гривень: хто може на неї претендувати

Українським сім'ям з дітьми виплатять грошову допомогу до 40 тис. грн: названо умови отримання

Зеленський звернувся до українців: “Ми боремося проти страшного ворога“

Українцям повідомили про скорочення відключень світла: коли очікувати на покращення ситуації

Після ракетного обстрілу минулої ночі в Укренерго кардинально змінили графік відключень світла

До речі, щодо останнього чинника: сьогодні вдень Львів та решту західних областей уже накрив потужний шторм. Як повідомляють у ДСНС, у місті Лева буревій вирвав із корінням та повалив близько сотні дерев. Тепер ця стихія, в якій поєдналася апокаліптична злива зі штормовим вітром, суне на схід країни.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Таким чином, уже сьогодні ввечері та уночі подібна негода очікується в багатьох регіонах України. А відтак є велика вірогідність пошкодження ліній електропередач. Отже, форс-мажор в енергосистемі може виникнути будь-якої миті. Не розслабляймося!

Нагадаємо через кризу в енергетиці багатьом українцям доведеться на зиму переїхати в села. Причому держава обіцяє декого забезпечити дровами безкоштовно