Пенсіонери отримають до 3100 грн до Дня Незалежності: як подати заявку

Автор: Леся Ловіцька

Ветерани війни, пенсіонери та інші категорії громадян мають право на отримання разової грошової допомоги до Дня Незалежності. Їі мінімальний розмір становить 450 грн, а максимальний - 3100 грн.

Пенсіонери отримають до 3100 грн до Дня Незалежності: як подати заявку - today.ua

У пресслужбі Головного управління ПФУ у Донецькій області повідомили, хто та на яких умовах може претендувати на фінансову підтримку.

  • 450 грн отримають учасники війни та колишні в’язні гетто, концтаборів та інших місць примусового утримання, особам, яких силоміць вивезли на примусові роботи, дітям підпільників, партизанів, інших учасників боротьби з націонал-соціалістським режимом у тилу ворога;
  • 650 грн нарахують членам сімей померлих або загиблих ветеранів війни, чоловікам/дружинам померлих осіб з інвалідністю внаслідок війни, учасників війни, бойових дій, жертв нацистських переслідувань, які були визнані особами з інвалідністю внаслідок трудового каліцтва, загального захворювання та інших причин – якщо ці громадяни не одружилися вдруге;
  • 1000 грн — постраждалим учасникам Революції Гідності, учасникам бойових дій, та колишнім неповнолітнім в’язням гетто, концентраційних таборів та інших місць примусового тримання, дітям, які народилися у місцях тимчасового утримання їхніх батьків;
  • 3100 грн – українцям з особливими заслугами перед Батьківщиною.

Особи з інвалідністю внаслідок війни та колишні малолітні (до 14 років) в’язні гетто, концентраційних таборів, інших місць примусового утримання, визнані особами з інвалідністю від трудового каліцтва, загального захворювання та інших причин отримають виплату залежно від групи:

Популярні зараз

В Україні поліцейські почали примусово доставляти водіїв до ТЦК

У Міноборони повідомили, хто з чоловіків першочергово отримає повістки до ТЦК

Renault Duster в Україні не зміг конкурувати з Honda X-NV

Військовозобов'язаних чоловіків з 17 липня штрафуватимуть за помилки ТЦК: роз'яснення юриста

  • III — 2700 грн;
  • II — 2900 грн;
  • I — 3100 грн.

Наголошено, що українцям, які отримують щомісячне довічне грошове утримання/пенсію не слід особисто звертатися за зазначеними виплати до сервісних центрів Пенсійного фонду України. Вони будуть призначені автоматично. Річ у тому, що у ПФУ міститься інформація про вказані категорії осіб.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Громадянам, які не перебувають на  обліку в органах ПФУ як отримувачі щомісячного довічного грошового утримання суддів у відставці/ пенсії, а також на службі в силових відомствах, СІЗО та установах виконання покарань, фінансова допомога виплачується за їхніми зверненнями до ПФУ з відповідною заявою. Їм також слід надати документи, які підтверджують особу та її статус, і номер свого банківського рахунку.

Нагадаємо, чому пенсіонери з 70-річного віку не отримують від держави доплат, передбачених для них на законодавчому рівні.