Ощадбанк запускає пересувні мобільні відділення: в яких областях вони запрацюють

Автор: Лобанова Єлизавета

Ощадбанк представив перший пересувний мобільний підрозділ банку. Такі відділення на "колесах" працюватимуть у п'яти прифронтових областях України та надаватимуть клієнтам свої послуги у тих місцях, де стаціонарні відділення не працюють.

Ощадбанк запускає пересувні мобільні відділення: в яких областях вони запрацюють  - today.ua

У прес-службі Ощадбанку розповіли, що найближчим часом мобільні відділення фінустанови вирушать у прифронтові території Донецької, Запорізької, Харківської та Херсонської областей.

Мешканці цих областей зможуть нарешті відкривати поточні рахунки, оформляти депозити, перевипускати платіжні картки, здійснювати грошові перекази, отримувати соціальні виплати та користуватися всіма тими послугами, які доступні у звичайних банківських відділеннях. Деякі українці з прифронтових територій наразі позбавлені всіх цих послуг, тому для них поява пересувних відділень стане чудовою новиною.

Мета Ощадбанку - забезпечити надання фінансових послуг українцям, які проживають в безпосередній близькості від лінії фронту, у тому числі й членам ЗСУ. Так як банку важливо забезпечити безпеку відвідувачів і співробітників, то всі автомобілі мають високий ступінь захисту - сталеву панцеровку пасажирського відсіку та броньовану капсулу касового відсіку з куленепробивним склом.

Популярні зараз

Рядовим – по 3 тисячі доларів: озвучено нові зарплати військових, за які голосуватимуть депутати

ЗСУ можуть отримати балістичні ракети, які летять на 300 км

Екстрасенс спрогнозував, коли закінчиться війна і чи зможе Україна повернути свої землі

Ощадбанк стягує кошти з рахунків померлих клієнтів

Ощадбанк запускає пересувні мобільні відділення: в яких областях вони запрацюють

Крім того, всі броньовані банківські мобільні підрозділи оснащені супутниковим зв'язком, сигналізацією, тривожними кнопками, автономним електропостачанням, системами відеоспостереження, пожежогасіння, кондиціювання та вентиляції.

Реалізація проекту мобільних відділень на базі автотранспорту стала доступною в рамках нової інклюзивної програми Ощадбанку "Моя безбар'єрність", яка передбачає покращення фізичної доступності відділень та збільшення кількості установ банку на прифронтових територіях, розробку окремої сервісної моделі обслуговування людей з інвалідністю та ветеранів та покращення IT-сфери. Ця ідея з'явилася в Ощадбанку ще у 2015 році, але тільки зараз реалізовується.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Варто зазначити, що жоден інший український банк поки що не має пересувних відділень.

Раніше в Ощадбанку пояснили, як отримати пенсію з картки, термін дії якої минув.