Рада ухвалила закон, що змінить вартість мобільного зв'язку від Київстар, Vodafone та lifecell

Автор: Марченко Любов

Українські мобільні оператори Київстар, Vodafone та lifecell можуть зменшити для своїх клієнтів затрати на мобільний зв'язок. Йдеться про тих українців, які опинилися за кордоном. Певний період перебування за кордоном вони користуватимуться послугами мобільного зв'язку без додаткової плати.

 Рада ухвалила закон, що змінить вартість мобільного зв'язку від Київстар, Vodafone та lifecell - today.ua

Відповідний законопроект №10265 Верховна Рада вже ухвалила у першому читанні. Про це повідомив очільник Мінцифри Михайло Федоров.

Цей законопроект передбачає створення єдиної роумінгової системи з Євросоюзом. Якщо його ухвалять і в другому читанні, то наші співвітчизники перші місяці перебування в Європі зможуть користуватися зв'язком без додаткової оплати. Таку пільгу вони матимуть на перші чотири місяці перебування за кордоном.

Зазвичай такого терміну вистачає, щоб адаптуватися до нових умов, знайти роботу і хоч якось налагодити побут у новій країні. Отже така пільга з оплати зв'язку надзвичайно важлива саме на перший період перебування за кордоном.

Популярні зараз

Пенсії порахують за єдиною формулою: хто отримуватиме майже 10 000 грн на місяць

Українцям обмежили відпустки у воєнний період

Чим підживити півонії навесні: один аптечний засіб допоможе виростити пишні квіти

“Скасування плати“ за доставку газу для пенсіонерів: у ГазПравді зробили важливу заяву

 Рада ухвалила закон, що змінить вартість мобільного зв'язку від Київстар, Vodafone та lifecell

Іноземці також зможуть симетрично  користуватися такою преференцією, перебуваючи на території України. Їм також це не вартуватиме додаткової плати за зв'язок.

"Україна виконала одну з умов євроінтеграції  у сфері електронних комунікацій. Стаємо на крок ближчі до цифрового безвізу з ЄС", - зауважив Федоров.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Він також висловив сподівання, що депутати ухвалять цей документ і у другому читанні. Адже для його гальмування немає жодних причин.

Нагадаємо, Київстар запустив нову послугу для своїх абонентів, яка передбачає утричі більше мобільного інтернету та часу для дзвінків на інші оператори.