Окупанти заявили про “націоналізацію“ земельних ділянок українців

Автор: Марченко Любов

Окупанти планують "націоналізувати" земельні ділянки, що належать українцям. "Націоналізують" ті земельні наділи, власники яких або евакуювалися з ТОТ, або не обміняли українські паспорти на російські.

Окупанти заявили про “націоналізацію“ земельних ділянок українців - today.ua

Про це повідомив Центр національного спротиву.

Отже, як стало відомо, окупаційна влада має намір провести повну інвентаризацію земельних ділянок на тимчасово окупованій території. Результатом цієї інвентаризації може стати відчуження деяких земельних ділянок та їхнє віднесення до державної власності РФ.

Причому йдеться не лише про покинуті земельні ділянки, власники яких не захотіли залишатись під окупантами та виїхали з окупованої території, але й про ті ділянки, які належать громадянам з українськими паспортами.

Популярні зараз

Українці можуть не оплачувати доставку газу: як розірвати договір з оператором

В Україні пенсію замінить базова допомога: уряд готується запровадити зміни

В уряді поділились інформацією про другий етап підвищення тарифу на електроенергію

У Києві кличуть на роботу, яка не потребує вищої освіти: зарплата стартує від тисячі доларів

Річ у тім, що окупанти вимагають у місцевих жителів, аби ті перереєстрували своє право власності на земельні ділянки. А перереєструвати їх можна, лише маючи російський паспорт.

“Для того, щоб зареєструвати право власності відповідно до окупаційного законодавства необхідно отримати паспорт рф. Відтак ворог фактично проводить політику шантажу на тимчасово окупованих територіях”, – зазначили у ЦНС.

При цьому свавілля окупантів зайшло ще далі. Вони погрожують "націоналізувати" не лише земельні ділянки українців, але й усе, що на них побудовано. Тобто і їхні власні житлові будинки.

Окупанти заявили про “націоналізацію“ земельних ділянок українців

Однак у ЦНС попереджають, що на пособників окупантів, які зараз впроваджують усі ці репресивні методи та змушують українців змінювати громадянство під страхом втрати свого житла, чекає неминуча кара. Коли Україна повернеться на ці землі, у них також можуть конфіскувати їхню власність.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

“Кожен хто допомагає ворогу відбирати власність українців сам буде позбавлений майна, адже конфіскація майна є однією з мір покарань за колабораціонізм”, – йдеться у повідомлення Центру національного спротиву.

Нагадаємо, у Держдумі РФ тим часом підготували законопроект, що запустить дерибан української землі. Відповідно до цього законопроекту, землю на ТОТ планують роздавати у власність російським військовим – по одному гектару. Цій землі уже навіть придумали назву "східноукраїнський гектар".