На окупованих територіях України мають намір роздавати землю у власність російським військовим. Пропонують роздавати їм по гектару землі, і вже навіть придумали назву для цих наділів – "східноукраїнський гектар".
У Держдумі РФ вже готують законопроект, відповідно до якого можна буде розпочати дерибан головного українського активу. Таку ідею висунув тамтешній депутат Олексій Журавльов.
Він пропонує заохочувати російських військових, які зараз воюють в Україні, земельними наділами. І не де-небудь , а на окупованій території України. Землю мають намір роздавати у так званих ЛНР і ДНР, а також на окупованих частинах Запорізької і Херсонської областей.
Автор законопроекту пропонує давати окупантам по гектару української землі - на зразок того, як у Росії дають "арктичний" і "далекосхідний" гектар. При цьому депутат Держдуми цинічно заявляє, що останнім часом "Росія збільшилась більш ніж на 100 млн га, і цю землю після нашої (їхньої, - авт.) перемоги доведеться комусь обробляти".
Популярні зараз
Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників
Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal
Журавльов також радить не роздавати українську землю аби кому, а віддати її тим, хто її захоплював.
"Я наполягав би на появі програми "східноукраїнського гектара", на який могли б претендувати учасники російської спецоперації. Між іншим, уже зараз Росія збільшилася більш ніж на 100 млн га, і цю землю після нашої перемоги доведеться комусь обробляти. На Далекому Сході та в Арктиці на гектар може претендувати кожен житель країни, а ось у "ДНР", "ЛНР", Запорізькій та Херсонській областях пропоную розподіляти території між тими, хто безпосередньо брав участь у їхньому звільненні",- зазначив російський держдумівець.
При цьому сам Путін неодноразово заявляв, що росіянам українська земля не потрібна, і вони прийшли сюди виключно з "визвольною" місією. Очевидно, "визволителі" попутно вирішили "звільнити" українців і від землі.
Нагадаємо, в Україні, тим часом, незважаючи на війну, ціни на землю зростають. Так, лише з початку поточного року вартість землі у середньому стала вищою на 10%.