Чинний міністр привласнив землю на 291 млн грн, - НАБУ

Автор: Корнєєв Ігор

Пресслужба НАБУ повідомила про подання підозри чинному міністру у створенні злочинної схеми. У релізі йдеться, що підозрюваний є ексголовою аграрного комітету Верховної Ради та чинним міністром.

Чинний міністр привласнив землю на 291 млн грн, - НАБУ - today.ua

Під такий опис підходить ексголова аграрного комітету Микола Сольський, який на сьогодні обіймає посаду міністра аграрної політики та продовольства України.

Чинний міністр привласнив землю на 291 млн грн, - НАБУ

Повідомляється, що міністр незаконно привласнив державну землю на суму 291 млн гривень. Також йому інкримінується спроба заволодіння землею ще на 190 млн грн. У релізі НАБУ сказано, що до злочинної групи також увійшли чиновники з Державного кадастру та неназвані особи, які були кураторами цієї структури.

Популярні зараз

Дальнобійники розпочали масштабну акцію протесту: перекрито трасу Київ-Одеса

У Європі різко скорочують розмір допомоги українським біженцям: де платитимуть менше

Чи вважається врученою залишена у двері повістка: роз'яснення постанови Кабміну

Не всі українці знають, що у них є право на достроковий вихід на пенсію під час війни

Вони підозрюються у тому, що знищили документи, за якими два державні підприємства у Сумах володіли земельними ділянками. Потім зловмисники передали цю землю наперед визначеним громадянам нібито на підставі реалізації їхнього права на вільну землю.

Протягом чотирьох років з 2017-го до 2021 року підозрювані привласнили 1250 земельних ділянок загальною площею майже 2,5 тисячі гектарів на суму 291 млн гривень. Також вони намагалися захопити ще близько 3,3 тисячі га землі загальною вартістю 190 млн гривень.

Чинний міністр привласнив землю на 291 млн грн, - НАБУ

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Наразі про підозру повідомили організатору схеми, чинному міністру, двом кураторам влади Держгеокадастру та особі, яка сприяла вчиненню злочину", - повідомили в НАБУ.

Нагадаємо, 1 січня в Україні відкрився ринок землі для юридичних осіб. Раніше купувати державну землю могли лише фізичні особи.