Обіцяне підвищення зарплати вчителів не відбулося: що обіцяють педагогам на літо

Автор: Марченко Любов

Українським учителям обіцяли цьогоріч двічі підвищити зарплату: з 1 січня та з 1 квітня. Сумарно їхні заробітки мали зрости на 21%. Однак у квітні їхня зарплата не стала вищою. Згодом з'явилась чутка, що її підвищать із червня. Але червень уже закінчується, а про вищі зарплати у Міносвіти – ані пари з уст.

Обіцяне підвищення зарплати вчителів не відбулося: що обіцяють педагогам на літо - today.ua

Що відбувається із зарплатами вчителів, розповіло видання 24 tv.ua.

Підвищення зарплати вчителів у два етапи анонсував особисто міністр освіти і науки Оксен Лісовий. Очільник Міносвіти пообіцяв, що у поточному році їхні скромні заробітки зростуть на 21%. Перший етап підвищення зарплати насправді відбувся. З початку року середня зарплата вчителів зросла до 14 тисяч гривень. Це значно нижче, ніж зараз становить загальна середня зарплата по Україні, та все ж хоч якийсь прогрес. До речі, за даними Work.ua зараз середня зарплата в Україні становить 19 615 гривень.

Обіцяне підвищення зарплати вчителів не відбулося: що обіцяють педагогам на літо

Популярні зараз

В Україні поліцейські почали примусово доставляти водіїв до ТЦК

У Міноборони повідомили, хто з чоловіків першочергово отримає повістки до ТЦК

Renault Duster в Україні не зміг конкурувати з Honda X-NV

Військовозобов'язаних чоловіків з 17 липня штрафуватимуть за помилки ТЦК: роз'яснення юриста

Після другого етапу підвищення зарплата вчителів мала зрости до 16 тисяч гривень. Однак учителі другого етапу так і не дочекались. Тоді, за словами профільного міністра, в бюджеті не було грошей на підвищення зарплати вчителям.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Однак з тієї пори бюджетна крига начебто скресла. Гроші від західних партнерів у тому або іншому вигляді почали надходити до бюджету. Отже тепер можна було би згадати про невиконану обіцянку перед учителями. Але, якщо за червень педагогам зарплату не піднімуть, то очевидно із такими статками вони чекатимуть початку нового навчального року. А там їм знову пообіцяють підвищення зарплати. З нового навчального року... З нового року... З 1 квітня або з 31 червня. Остання дата найбільш прийнятна.

Нагадаємо, названі найбільш затребувані спеціалісти в аграрній галузі, яким роботодавці пропонують високі зарплати.