Обід за 10 гривень: українцям показали, як харчуватися економно (Відео)

Автор: Леся Ловіцька

У Мережі стало популярним відео про те, як можна приготувати обід лише за 10 гривень, який викликав резонанс у соціальних мережах. Він складався з відварених яйця та гречки, огірка та моркви.

Обід за 10 гривень: українцям показали, як харчуватися економно (Відео) - today.ua

Українка веде в Instagram канал, у якому ділиться порадами, як заощадити. Вони можуть стати у нагоді багатьом людям, які в умовах війни опинилися у скрутному становищі. Жінка показала простий обід із чотирьох страв, який коштував їй 10 гривень.

Жінка купувала продукти поштучно і на вагу. 118 г гречки коштували 3,17 грн, яйце – 4,5 грн, морквина -  99 копійок, а огірок – 7,19 грн. Використана була лише частина придбаної їжі, тому загалом вдалося "вкластися" у заявлені 10 грн, хоча витрачено було 15,85 грн.

"Скинь це тому, хто весь час скаржиться на дороге життя сьогодні. Давайте жити без зайвих витрат! Просто знаю, як жити якісно, красиво, смачно та БЮДЖЕТНО", - зазначила авторка ролика.

Популярні зараз

Рядовим – по 3 тисячі доларів: озвучено нові зарплати військових, за які голосуватимуть депутати

ЗСУ можуть отримати балістичні ракети, які летять на 300 км

Ощадбанк стягує кошти з рахунків померлих клієнтів

У ПС оцінили ймовірність нового обстрілу України у другу річницю початку війни

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Просто знаю,як жити якісно, красиво,смачно та БЮДЖЕТНО (@bez_zaivyh_vytrat)

Інтернет-користувачі розкритикували порадницю. Багато хто закликав враховувати ще вартість води, олії, приправ та солі, а також газу чи електроенергії, які потрібні для приготування.

"Боже, видаліть! Тому що депутати подумають, що нам цього достатньо", "Я так розумію, каша без олії, а вартість води та газу для приготування не враховувалися", "Це типу ми добре живемо чи до чого?", "Ага , а вода, газ світло? А приправи та олія? Елементарно хліб і сіль? А за воду заплатити? Чи ви це все на вулиці приготували?", "Смішно? Пенсіонери так і живуть (немає м'яса, нічого поживного (одне яйце)", "У автора з математикою тяжко", "Ви ж розумієте що здорове збалансоване харчування не може бути монотонним?" - прокоментували вони.

Обід за 10 гривень: українцям показали, як харчуватися економно (Відео)

Блогерша пояснила свою позицію всім незадоволеним:

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Щодо мого резонансного відео про 10 грн: це відео тільки про те, як можна іноді заощадити і купити щось більш-менш корисне навіть за таку ціну. Звичайно, на 10 грн не проживеш. Це тільки про мої лайфхаки, як і що купити подешевше. Дякую".

Раніше повідомлялося, як заощадити електроенергію та платити за неї вдвічі менше.