Нова допомога для ВПО запрацює у трьох областях: переселенці отримають гроші на оренду житла

Автор: Леся Ловіцька

В Україні запускають нову програму фінансової допомоги для ВПО. Передбачено виплати на оренду житла у трьох областях: Київській, Черкаській та Кіровоградській.

Нова допомога для ВПО запрацює у трьох областях: переселенці отримають гроші на оренду житла - today.ua

Як повідомили у благодійному фонді "Право на захист", йдеться про нову програму допомоги внутрішньо переміщеним особам у партнерстві з ООН. У рамках реалізації проекту нараховуватимуться виплати на оренду житла у трьох регіонах України.

Заступник програмного координатора з надання невідкладної грошової допомоги БФ Інна Лациба зазначила, що адаптація переселенців на новому місці потребує великих зусиль. Їм потрібно знайти роботу та житло.

Програма покликана підтримати громадян після вимушеного переїзду та сприяти їхній інтеграції. Фінансова підтримка на оренду житла дозволяє переїхати у комфортніше житло, ближче до роботи, дитячого садка або школи. Переселенцям відшкодують вартість оренди житла упродовж шести місяців.

Популярні зараз

“Вперше за роки війни“: Зеленський повідомив про ситуацію зі снарядами на фронті

У Верховній Раді зробили заяву щодо підвищення тарифу на світло з 1 червня

Прикордонник застрелив чоловіка, який намагався незаконно перейти кордон з Румунією

З 1 червня в Україні зросте вартість комуналки: стало відомо, як зміниться тариф на газ

У програмі можуть взяти участь:

  • особи, які ризикують втратити нинішнє житло або потребують переїзду ближче до місця роботи, місця навчання дітей тощо;
  • особи, які знаходяться в місцях компактного проживання та які будуть розформовані.

У програмі можуть взяти участь переселенці, які ще не отримували цільової грошової допомоги на оренду житла. Заявку можна подати лише особисто всіма членами сім'ї у пункті збору даних. Вони повинні мати при собі оригінальні документи. Їхній повний список, а також адреси пунктів збору даних вказані за посиланням.

Нова допомога для ВПО запрацює у трьох областях: переселенці отримають гроші на оренду житла

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Нагадаємо, що у серпні в Україні стартували масові перевірки місць проживання переселенців. Деяким із них можуть скасувати виплати.

Раніше повідомлялося, як зміниться розмір допомоги для ВПО у 2024 році.