Німеччина виплатить українцям 60 млн євро: хто отримає грошову допомогу

Автор: Леся Ловіцька

Німеччина планує фінансово підтримати українців. Дружня країна виділить для наших громадян значну суму у 60 млн євро. Стало відомо, хто може розраховувати на грошову допомогу.

Німеччина виплатить українцям 60 млн євро: хто отримає грошову допомогу - today.ua

Про це повідомила очільниця МЗС ФРН Анналена Бербок на зустрічі з колегами з Євросоюзу у Брюсселі. Зазначено, що гуманітарна допомога призначена безпосередньо для жителів східних областей України.

За словами міністерки закордонних справ ФРН, уряд також працює з міжнародними партнерами для того, щоб доставити у ці регіони гуманітарну допомогу. Вона вкрай необхідна українцям які проживають на сході нашої країни, тому що люди позбавлені найнеобхіднішого.

Чиновниця вказала, що німецька влада ще раз переконалася у тому, що терор російських окупантів спрямований конкретно на цивільних осіб та на звичайне життя в Україні. Загарбники здійснюють атаки на господарські магазини, торговельні центри винятково для масових вбивств, розповсюдження терору і страху.

Популярні зараз

Глава ГУР Буданов зробив заяву про ситуацію на фронті: “Є хороша новина і погана“

Зарплата від 24 тис. грн: названо найзатребуваніших працівників в аграрній галузі

Кабмін змінить критерій середньої зарплати для бронювання чоловіків від мобілізації

Пенсії будуть мізерними: українців закликали відкладати гроші та працювати до глибокої старості

Бербок наголосила, що Україну слід підтримувати в усіх сфера задля відновлення миру.

Німеччина виплатить українцям 60 млн євро: хто отримає грошову допомогу

Нагадаємо, що НАТО може закрити небо над західним регіоном України. Підтримку нашій держав готові надати Велика Британія, Естонія, Канада, Польща, Франція та Литва. Проте Німеччина й США виступають проти.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Також стало відомо, що Франція направить до України своїх інструкторів – задля навчання військовослужбовців ЗСУ.

Раніше з'ясувалося, що частину українських біженців планують позбавити грошової допомоги у Німеччині. Про це заявив міністр внутрішніх справ федеральної землі Баварія Йоахім Геррман. Він закликав скасувати виплати для чоловіків, які втекли з України та не поспішають працевлаштовуватися, користуючись грошовою допомогою від ФРН. Йдеться щонайменше про 200 тисяч громадян.