Названо професії з найвищими зарплатами в Україні

Автор: Корнєєв Ігор

На українському ринку праці є вакансії із зарплатою 100 гривень та більше. Сьогодні ми розповімо, представники яких професій можуть претендувати на такі оклади.

Названо професії з найвищими зарплатами в Україні - today.ua

Традиційно добрі зарплати в Україні пропонують IT-фахівцям. Якщо ви знаєте мову С++, можете претендувати на 95 тисяч гривень, а Golang-девелоперу готові платити 90 тисяч гривень. Однак ринок праці зараз перенасичений айтівцями й влаштуватися на роботу, найімовірніше, зможуть лише фахівці найвищого рівня.

Топменеджери компаній також завжди високо цінувалися за свій досвід та знання. Якщо подивитися оголошення на сайтах з пошуку кадрів, зарплати можуть змінюватись від 55 тисяч до 200 тисяч гривень.

Також чималий розліт заробітних плат у стоматології, але ортодонти та імплантологи точно в накладі залишаться. Зарплата хорошого фахівця у цій галузі може досягати 100 тисяч гривень та більше. Однак сьогодні від них потрібна підкованість у сучасних технологіях та методиках протезування.

Популярні зараз

Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників

Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal

Деякі українки отримають $1000 на розвиток бізнесу

Українські АЗС збільшили ціни на автогаз

Зарплата спеціаліста з нерухомості може перевищувати навіть 150 тисяч грн. Це залежить від кількості та вигідності укладених угод. Однак у середньому такі агенції пропонують близько 40 тисяч гривень.

Трейдерам готові сплачувати близько 50 тисяч гривень. Сьогодні на ринку праці потрібні трейдери:

  • ринку цінних паперів;
  • фінансів;
  • на криптобіржах;
  • у аграрній сфері;
  • енергетиці.

До речі, трейдери енергетичного сектору можуть отримувати до 150 тисяч гривень.

Названо професії з найвищими зарплатами в Україні

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Приблизно однаковий розліт окладів, як не дивно, у бізнес-аналітиків та арматурників. Їм готові платити від 40 до 70-80 тисяч гривень.

Зазначимо, що сьогодні на українському ринку праці виникла ситуація, яка не є вигідною ані роботодавцям, ані найманим співробітникам. Про це ми раніше писали у нашому матеріалі.

Головне