Названо найдорожчі та найдешевші регіони України

Автор: Ольга Березовська

На життя у різних регіонах України жителі країни витрачають різні суми. У Держстаті розповіли, де найбільше зростання індексу споживчих цін, а де найнижче.

Названо найдорожчі та найдешевші регіони України - today.ua

Державна служба статистики України оприлюднила оперативні статистичні показники індексу споживчих цін, зокрема на продукти та інші базові потреби за перші три місяці 2024 року.

Як показали дані, лише на Сумщині вони не зросли, якщо порівнювати з аналогічним періодом минулого року. А ось у Києві найвищий показник – 102,6%. Водночас у відомстві зазначили, що у деяких регіонах продовжується зростання вартості життя, навіть незважаючи на те, що там тривають активні бойові дії.

Згідно з новими даними, найбільш індекси споживчих цін зросли у Києві, а також у Львівській, Одеській, Кіровоградській, Закарпатській та Дніпропетровській областях. Також до списку найдорожчих регіонів потрапили Луганська, Миколаївська, Донецька та Харківська області. Зростання індексу у цих регіонах, швидше за все, пов'язані з великими ризиками для постачальників.

Популярні зараз

В Україні заборонили приймати деякі купюри, - Нацбанк

Зеленський, Сирський та Буданов звернулися до українців

Названо зарплату, з якою українці можуть розраховувати на 10 000 грн пенсії

У Держприкордонслужбі повідомили, чи є загроза вторгнення росіян до Сумської області

Названо найдорожчі та найдешевші регіони України

Середні показники зростання індексів цін зафіксовано у Київській, Волинській, Тернопільській, Рівненській, Чернівецькій, Херсонській та Івано-Франківській областях. А ось у Житомирській, Вінницькій, Запорізькій, Хмельницькій, Сумській, Полтавській, Чернігівській та Черкаській областях спостерігається найменше зростання.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Нові дані Держстату також показали негативний рівень споживчих цін до квітня у Черкаській та Сумській областях – 99,7%.

Нагадаємо також, що в Україні стрімко зростають ціни на земельні ділянки.