Названо країни, які надають тимчасовий захист українським біженцям повторно

Автор: Лобанова Єлизавета

Багато європейських країн скорочують допомогу українським біженцям, і вони переїжджають туди, де ще можуть отримувати соціальну допомогу та різні привілеї. Не всі країни дають змогу отримати повторний тимчасовий захист українцям. Дізнаємося, де готові приймати українців незалежно від того, чи отримували вони до того статус тимчасового захисту в іншій країні.

Названо країни, які надають тимчасовий захист українським біженцям повторно - today.ua

Так, причини переїзду до іншої європейської країни можуть бути різні. Когось не влаштовує клімат, хтось не може знайти роботу або дитині не підходить школа.

Важливо зазначити, що за останні кілька місяців багато українських біженців перебралися з Польщі до Німеччини. Німеччина відкрита для прийому українських біженців, навіть якщо вони вже мешкали в іншій країні. Однак перед переїздом українцям рекомендується зв'язатися з міграційною службою у конкретному місті Німеччини та уточнити умови прийому. Детальну інформацію можна знайти на офіційному порталі для українських біженців.

Нідерланди також приймають українських біженців, навіть якщо вони вже мають статус тимчасового захисту в іншій країні. Однак для цього необхідно відмовитися від статусу тимчасового захисту в першій країні, оскільки правила не дозволяють мати два такі статуси одночасно. Детальну інформацію про переїзд до Нідерландів можна знайти на офіційному сайті для українських біженців. На останньому етапі помітне значне зростання числа українців, які приїжджають до Нідерландів з інших країн.

Популярні зараз

Українцям масово підвищать зарплати: названо нові суми

Пенсії перерахують з 1 червня: кому з українців додадуть 999 грн

Стало відомо, чи вилучатимуть для ЗСУ автомобіль, якщо він один у власника

В Укренерго ухвалили рішення щодо відключень електроенергії

Названо країни, які надають тимчасовий захист українським біженцям повторно

Іспанія – ще одна країна, де українці можуть отримати тимчасовий захист після перебування в інших країнах. Для отримання тимчасового захисту українцям слід подати заяву в Центрах CREADE, які функціонують у містах Мадрид, Барселона, Малага та Аліканте. Також можна звернутися до поліції столиці провінції.

Португалія надає тимчасовий захист, незалежно від попереднього притулку, наданого в іншій країні. Додаткову інформацію про переїзд до цієї країни після відмови в отриманні захисту будь-де ще можна знайти на сайті portugalforukraine.gov.pt.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Румунія також готова надати тимчасовий захист українцям, навіть якщо вони раніше мали притулок в іншій країні Європейського Союзу. Для інформації про прибуття, реєстрацію та програми допомоги українцям можна звернутися на портал dopomoha.ro.

Раніше повідомлялося, що українські біженці у Швейцарії можуть одержати до 4000 євро за повернення додому.