“Народ масово виїжджатиме з України“: астрологічний прогноз на квітень

Автор: Леся Ловіцька

У квітні бойові дії в нашій країні продовжаться, і обстріли посиляться. Таку ситуацію спрогнозувала астролог Яна Тимощук. Вона заявила, що наступного місяця народ масово залишатиме країну, щоб убезпечити себе та свої сім'ї.

“Народ масово виїжджатиме з України“: астрологічний прогноз на квітень - today.ua

Езотерик вказала на сонячне затемнення та ще коридор затемнень наступного місяця. Українці "відпрацьовуватимуть карму". Очікуються події, пов'язані з владою, багато чиновників втратять свої посади. Зі зброєю ситуація покращиться, урожай буде добрим. За словами Тимощук, ціни штучно завищуватимуть, хоча продукції у нас достатньо.

Зазначено, що Україна у квітні готує масовані атаки по території РФ – за допомогою країн-партнерів. Однак й у нас воєнна ситуація погіршиться. Люди намагатимуться зберегти свої життя та врятуватися від агресії окупантів.

"Народ масово виїжджатиме з України, люди шукатимуть будь-які способи, щоб убезпечити себе. Але є і такий момент, що люди, які виїхали з України на початку великої війни, можуть повертатися. Насправді, квітень підніме дух українців і будуть новини, яким вони радітимуть", - поділилася провидиця.

Популярні зараз

Пенсії порахують за єдиною формулою: хто отримуватиме майже 10 000 грн на місяць

Українцям обмежили відпустки у воєнний період

Чим підживити півонії навесні: один аптечний засіб допоможе виростити пишні квіти

“Скасування плати“ за доставку газу для пенсіонерів: у ГазПравді зробили важливу заяву

Яна Тимощук вважає, що у східному регіоні України будуть сильні прильоти та багато втрат. Центр України зміцниться, а у північній частині можливі проблеми з електроенергією, їжею та водою.

Астролог повідомила, що в Росії два варіанти розвитку подій: або зупинення війни в Україні, або критичне погіршення свого становища на фронтах. Можлива пауза – тимчасове заморожування бойових дій.

“Народ масово виїжджатиме з України“: астрологічний прогноз на квітень

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Тимощук вважає, що жителі РФ відчуватимуть погіршення свого становища – як фінансового, так і ментального. У багатьох будуть психологічні проблеми – люди живуть "як у вирі".

Раніше завершення війни спрогнозував Влад Росс – астролог назвав дату, коли бойові дії добігають кінця.