Нардеп Гончаренко зробив заяву про ситуацію на фронті та переговори з РФ: “Треба звільнити Умєрова“

Автор: Леся Ловіцька

Депутат Верховної Ради Олексій Гончаренко зробив ряд гучних заяв про ситуацію на фронті, а також відповідальність міністра оборони України. Народний обранець закликав звільнити Рустема Умєрова.

Нардеп Гончаренко зробив заяву про ситуацію на фронті та переговори з РФ: “Треба звільнити Умєрова“ - today.ua

За словами нардепа, "нас починають качати" по Харкову. Як відомо, у Росії заговорили про можливість початку переговорів. Гончаренко вказав на те, що в окупантів також складна ситуація й для продовження війни їм конче потрібна мобілізація. Її не хочуть запроваджувати, тому намагаються блефувати.

За даними представника парламенту, наразі про якість домовленості з рашистами не йдеться. Він також зазначив, що потрібно зробити для покращення ситуації на фронті. Претензії є й до очільника Міністерства оборони.

"Ніяких перемовин до виборів президента США не буде. Все вирішиться після того, як буде зрозуміло, хто буде наступним президентом в США. Стосовно нас. План на 2024-й - вистояти. Втриматись. Що треба зробити прям зараз: 1. Звільнити міністра оборони. 2.Провести аналіз дій главкома Сирського по обороні Харківщини", - написав Гончаренко у своєму Telegram-каналі.

Популярні зараз

В Україні заборонили приймати деякі купюри, - Нацбанк

Зеленський, Сирський та Буданов звернулися до українців

Названо зарплату, з якою українці можуть розраховувати на 10 000 грн пенсії

У червні деяким категоріям українських пенсіонерів підвищать виплати

Також зазначено, що Україна програє у війні ресурсів – у ворога їх більше, а ми вимушені покладатися на допомогу міжнародних партнерів.  

Олексій Гончаренко наголосив, що допомога США не надається просто так. Але вона є ключовою для нас, тому що у державі немає своїх ресурсів, грошей, зброї та розвідки. Росія буде продовжувати війну, поки бачитиме дефіцит допомоги від США.

Депутат закликав ставати дорослішими й реально дивитися на ситуацію. Слід розуміти, що у США є свої інтереси у цій війні й Україні треба буде підтримувати їх у майбутньому.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Глобально, ми - супермолодці. Ми воюємо проти ДРУГОЇ армії в світі і тримаємось. Це величезне досягнення, повірте. Ми - дуже сильна країна. Але є але. США в цій війні ключові. І це не про нашу слабкість, це про нашу силу. Ще хотів би написати, щоб всі це розуміли - нам не допомагають просто так. Нам за все це доведеться заплатити. Скоріш за все участю у майбутніх війнах на боці США", - вказав він.

Раніше про можливість переговорів з Росією висловився голова МЗС України Дмитро Кулеба: він назвав наш головну умову.