Нафтогаз звернувся до клієнтів, які не проживають у будинках, але отримують платежі за газ

Автор: Леся Ловіцька

Багато українців в умовах повномасштабної війни були змушені покинути свої будинки та переїхати до більш безпечних регіонів. Проте вони продовжують отримувати платежі за комунальні послуги, зокрема за газ. Нафтогаз звернувся до таких клієнтів.

Нафтогаз звернувся до клієнтів, які не проживають у будинках, але отримують платежі за газ - today.ua

Як відомо, компанія є постачальником послуг для більшості побутових споживачів – 98%. Вона надає їм пальне за фіксованим тарифом, який після початку війни не змінювався. Кубометр від Нафтогазу коштує 7,96 гривні.

У пресслужбі організації постійно нагадують клієнтам про те, що їм потрібно своєчасно подавати свідчення лічильників – щомісяця до 4-го числа. В іншому випадку, у платіжках відображатимуться недостовірні дані.

Щодо тих українців, які не проживають у своїх будинках та квартирах за місцем реєстрації, їм продовжують нараховувати платежі. При цьому такі люди не користуються газом. У Нафтогазі пояснили, як треба діяти у такому випадку. Клієнтам необхідно продовжувати передавати фактичні показання лічильників через Інтернет.

Популярні зараз

Війна в Україні: у відомстві Буданова визнали, що Україна не зможе виграти у РФ на полі бою

Тариф на електроенергію для населення зросте найближчим часом: в НБУ прогнозують його суттєве підвищення

Омолоджуючі зачіски для жінок за 50: стильні варіанти на прикладі зірок Голлівуду

У ЗСУ повідомили про плани росіян щодо захоплення Харкова та Сум

Також слід повідомити оператора ГРМ про факт відсутності у квартирі чи приватному будинку. Для цього потрібно надіслати йому письмову заяву.

Вказано, що нарахування здійснюються через те, що оператор не має достовірної інформації про те, чи проживає людина за своєю адресою, та чи користується блакитним паливом.

Обсяги споживання нараховують за нормами чинного законодавства. Нафтогаз порекомендував переселенцям та біженцям передавати онлайн фактичні показники лічильника, які не змінюються. Це можна зробити за допомогою таких сервісів:

  • через особистий кабінет https://my.gas.ua/login;
  • через чат-боти в Telegram – https://t.me/GASUA_bot або Viber https://chats.viber.com/naftogazpostach;
  • за спрощеною процедурою на сайті https://gas.ua/ru/indicators.

Її потрібно прикріпити до документів, що підтверджують відсутність споживання газу. Це може бути довідка ВПО або копії закордонного паспорта з відміткою про виїзд за кордон.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Раніше у Нафтогазі зробили заяву про зміну в опаленні будинків.

Також повідомлялося, якими будуть тарифи на постачання та розподіл блакитного палива у березні.