monobank заплатить клієнту майже мільйон гривень за блокування рахунку

Автор: Леся Ловіцька

monobank має заплатити клієнту майже мільйон гривень за блокування рахунку. Таке рішення озвучив Деснянський райсуд Києва.

monobank заплатить клієнту майже мільйон гривень за блокування рахунку - today.ua

Стало відомо про незаконне блокування рахунку клієнта monobank. Чоловік поповнив його на 1 107 600 грн, після чого кошти стали йому недоступними. Відповідні повідомлення прийшли на електронну пошту клієнта та у мобільний додаток.

Співробітники monobank, який працює за банківською ліцензією "Універсал Банку", попросили клієнта надати документи для підтвердження джерела коштів. Він відправив їх, але в банку назвали їх неналежним доказом. Загальний термін блокування грошей у банку становив 28 днів.

Клієнт в договорі з банком зазначив, що в середньому заробляє на місяць 70 тис. грн. Він поповнив рахунок на 117 тис. грн, а потім провів 11 банківських операцій з переказу коштів зі свого рахунку на рахунки інших фізосіб. Наступного дня клієнт поповнив свій рахунок на 210 тис. грн та переказав іншим 70 784 грн. Того ж дня він поповнив рахунок на 1 107 600 грн, зарахування яких призупинив monobank.

Популярні зараз

Генасамблея ООН вимагає від РФ вивести всі війська з України: проти лише дев'ять країн

У розпал літньої спеки з українців почнуть стягувати штрафи за кондиціонери

Норвегія поставить в Україну одну з найкращих систем ППО

Прем'єр-міністр Данії відповіла, чи зможе Україна завдавати ударів по РФ винищувачами F-16

Чоловік подав на фінансову установу до суду та виграв справу. Банк зобов'язали виплатити клієнтові пеню у розмірі 930 384 грн, а також 3% річних - 2549 грн. Також стягнуть моральну шкоду у розмірі 11 000 грн.

monobank заплатить клієнту майже мільйон гривень за блокування рахунку

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

У суді зазначили, що monobank не зміг довести підстав для блокування рахунку клієнта. Також не доведено, що той одержав гроші внаслідок злочинної діяльності. Відповідач не звертався до правоохоронних органів із повідомленням про нібито незаконну фінансову операцію.

Раніше повідомлялося, що monobank першим в Україні запустив міжнародну доставку банківських карток до 180 країн.